Příběh Petry: Jsem v karanténě uvězněna s bratrem mého kluka, který mě nebezpečně přitahuje

Státní karanténu jsme s manželem vyřešili poměrně rychle. Bylo jasné, že v pražském bytě nezůstaneme a rozhodli jsme se navštívit rodiče mého manžela. Do obrovského domu se zahradou se ale přistěhoval i jeho sexy bratr, kterému podle všeho nejsem lhostejná. Už teď mám co dělat, abych se udržela.

Pandemie koronaviru nás zastihla poměrně nepřipravené v malém pražském bytě, kde se tísníme dva. Oba dva jsme díky opatření státu momentálně bez práce. Jelikož to ani pro jednoho není (zatím) existenční problém, rozhodli jsme se odjet za rodinou manžela, která vlastní velký dům se zahradou a bazénem. Zkusíme si odpočinout a upevnit rodinné vztahy, říkali jsme si. S rodiči manžela se máme rádi, fungujeme jako přátelé hlavně kvůli tomu, že k výchově svých synů vždy přistupovali přátelsky, takže se pohodový duch nese celým domem.

Když jsme odjížděli z Prahy, naivně jsme si mysleli, že se budeme do čtrnácti dnů vracet zpět domů. Do tohoto okamžiku všechno probíhalo skvěle, s manželem jsme si hodně odpočinuli. Postupné prodlužování karantény ale donutilo i jeho mladšího bratra, aby se vydal na chvíli domů. Petr je o tři roky mladší než můj manžel a ještě před naší svatbou jsme si společně výborně rozuměli. Možná až moc.

Vzala jsem si špatného bratra?

Během posledních dvou let jsme se s Petrem na rodinných oslavách vždy po nějaké chvíli „náhodou“ sešli o samotě a povídali si o životě. Vždy jsme byli posilněni alkoholem, ale naše těla se k sobě přibližovala nebezpečně blízko a napětí se dalo krájet. Několikrát jsme se málem líbali, ale vždy nás někdo vyrušil. Teď Petra pravidelně potkávám polonahého v koupelně, nebo na sebe musíme denně zírat u rodinné večeře. Často cítím jeho pohled, když se nedívám. On musí cítit ten můj. Není to nic, co bych mohla ovládat, velkou roli hraje chemie, která mezi námi prokazatelně existuje. Po nocích přemýšlím, jestli jsem si zkrátka nevybrala špatně. S manželem nám to sice funguje, ale taková chemie v našem vztahu nikdy nebyla. Měla jsem si vzít spíš jeho mladšího bratra?

Momentálně dělám všechno pro to, abych se mu vyhnula. V karanténě to ale není tak jednoduché, jsou momenty, kdy se míjíme a on se mě nenápadně dotkne. Snaží se vyhledávat moji přítomnost. Možná se mi to jen zdá, ale je pokaždé tam, kde jsem já. Nevěřím sama sobě natolik, abych s ním mohla být někde o samotě. Manžel si začal všímat, že se s ním snažím trávit co nejvíce času, nebo jsem naopak zavřená v ložnici. Ptá se na to, co se děje. A já nemám to srdce se mu kolikrát ani podívat do očí, protože po nocích myslím na někoho, kdo nespí po mém boku, ale o ložnici vedle.

Pokud se karanténa ještě prodlouží a Petr neodjede, je dost pravděpodobné, že mi to zničí manželství.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.