Když zhubneš třicet kilo, dostaneš 50 tisíc, motivovala vnučku babička. Zabralo to?

Za 30 kilo dolů, 50 tisíc od babičky

Devětadvacetiletá slečna Veronika je pohledná, příjemná, ale… Značně při těle! Se 117 kilogramy na bedrech, unavená a demotivovaná, se svěřila do péče odborníků. Pomohli oni, nebo sázka o peníze s babičkou?

Obézní Veronika Šimanová k baculkám patřila od mládí. S přibývajícím věkem se její problém s kily navíc jen prohluboval. „Teď už je fakt pozdě, už s tím musím začít něco dělat,“ nebránila se životní výzvě konečně zhubnout.

Veronice je teprve devětadvacet let a zaměstnána je jako porodní asistentka. Domů z práce se vrací unavená, bez energie věnovanovat se ještě něčemu dalšímu. S váhou 117 kilogramů se není čemu divit. Podle vlastního komentáře své fotky před začátkem hubnutí, připomínala velrybu – bez přítele, o životní lásce jen sní a veškerý stres zajídá, čímž se zařazuje po bok tzv. emočních jedlíků.

„Babička si myslí, že to, že jsem tlustá, znamená, že jsem nepřitažlivá,“ uvedla Veronika. Její laboratorní testy, provedené na začátku hubnutí, poukázaly na zvýšené hodnoty kyseliny močové a vyšší tlak. Celkých 41,5 procent jejího těla tvořil tuk. I hodnota vnitřního tuku byla poměrně vysoká – 180 centimetrů čtverečních.

Sázka s babičkou o padesát tisíc

První krok nakonec učinila za Veroniku její starostlivá babička, která nejenže vnučku příhlásila do pořadu Tlouštíci, ale ještě ji motivovala tučnou finanční odměnou. „Slíbili jsme si, že zhubne hodně. Do devadesáti kilo... Pak dostane padesát tisíc,“ upřesnila starostlivá babička. Veronika peníze potřebuje, aby si konečně mohla pořídit bydlení ve vlastním.

Veronika je ukázkovým příkladem pověstné „kovářovic kobyly, která chodí bosa“. Kromě zdravotnické školy totiž vystudovala i nutriční terapii. Do životní praxe si z oboru ovšem nevzala nic. A jak moc se za osm měsíců změnila? Na konci natáčení pořadu Tlouštíci, který si můžete připomenout v pondělí večer na Primě nebo v sestřizích toho nejlepšího z každé epizody na webu Prima pauza, z ní byla úplně jiná žena!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.