Extrémně obézní Kristýně ruply během hubnutí nervy a seřvala odbornici

Přes 200 kilo vzteku. Kristýna odmítá rady odborníků

Odborníci na redukci váhy chtěli 206kilové Kristýně Seifertové pomoci zhubnout a dostat ji do formy. Žena se ale na místo proměny zacyklila ve lhaní a explozích vzteku. Její příběh ze života může pomoci i varuje.

Během pouhých tří let se Kristýně (40) podařilo nabrat 45 kilogramů. „Už jsem se i kolikrát pozvracela z toho, jak jsem se přejedla,“ netajila se skutečností tato žena, která se často uchylovala k velkému večernímu přejídání. Výsledkem všech prohřešků na životním stylu bylo 206 kilogramů tělesné váhy.

Kristýna lhala příteli o skutečné váze

Desítky kil navíc Kristýnu na rozdíl od ostatních hrdinů pořadu Tlouštíci nijak neomezovaly. Spíše její okolí. Například v divadle plně obsadila dvě sedačky. Překvapivě nepociťovala žádné zdravotní problémy, navíc prožívala šťastné období po boku nového přítele a našla práci, která ji baví.

Přítel Kristýny bral svoji dívku se vším všudy. I tak ho pořádně překvapilo, když prasklo, že jeho láska váží o dvacet kilo více, než mu tvrdila. Jak na pravdu zareagoval?

Teprve s nástupem čtyřicítky si Kristýna uvědomila, že jí jde o život a že chce se svojí váhou něco dělat. S extrémní obezitou se u Kristýny objevily i zdravotní problémy, došlo také k výraznému zhoršení její pohyblivosti. „Bojím se, že umřu, že dostanu infarkt,“ svěřila se Kristýna nakonec do péče odborníků pořadu.

Kristýna by si po proměně přála mít 100 kg. Na startovní čáře měla však nejméně o 100 kg navíc! Spolupráce s ní nebyla jednoduchá. Podmínky pro to, aby zhubla, jí odborníci vytvořili. Vlastní „boj“ byl však jen a jen na ní. Její záznamy jídelníčku byly takřka vzorové, ale při kontrolách u ní doma odborníci většinou našli jen prázdnou lednici, dozvěděli se i o tajných návštěvách rychlého občerstvení.

Za dlouhých pět týdnů shodila pouhých 5,5 kg tělesného tuku

Kristýna se během cesty za lepším životním stylem několikrát sesypala. Odborníci od ní během sezení schytali nejeden emoční výbuch. Konfrontovaná s pravdou dává okolí jasně najevo, jak nevěří jejich doporučením. Metody koučky Janky Chudlíkové označuje rovnou za „blbý řeči“.

„Těch posledních čtrnáct dní jsem ráda, že jsem se prostě nezbláznila,“ spustí Kristýna, když se ji například výživový poradce s koučkou snaží posunout v hubnutí dále a vyvést ji z cyklu lží. „Vim, že tohle musim dělat, jinak chcípnu,“ pokračovala Kristýna výlevem hněvu i smutku a v určité beznaději, že nehubne rychleji. „No nejde mi to. Prostě mi to nejde. Tak co mám dělat? To, že to nedělám posledních, ku*va, čtrnáct dní jen proto, abych se z toho nezbláznila. Mně neni dobře a já se o tom odmítám bavit...,“ zuřila zoufalá žena v pořadu Tlouštíci, který si můžete připomenout v pondělí večer na Primě nebo v sestřizích toho nejlepšího z každé epizody na webu Prima pauza.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.