zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Martina Navrátilová jako milenka Gwyneth Paltrow: Doufám, že se to divákům bude líbit!

Martina Navrátilová
Autor: profimedia.cz Martina Navrátilová
cernanm , Vydáno: 17.11.2019
Tenisová ikona a jedna z našich nejslavnějších rodaček Martina Navrátilová se pustila do nové výzvy. Hraje milenku Gwyneth Paltrow v novém seriálu “The Politician”!

reklama

Mnoho tenisových fanoušků bylo možná trochu zaskočeno, když spatřili česko-americkou tenisovou ikonu Martinu Navrátilovou v novém seriálu Netflixu s názvem “The Politician”. Nicméně Martina si už před kameru stoupla dříve, například v epizodní roli slavného sitcomu “Will a Grace” i v několika dalších menších rolích.

Milenka Gwyneth Paltrow

Tato legenda světového tenisu, která drží rekord v počtu wimbledonských titulů pro vítězku (devět výher, z toho šest po sobě jdoucích), představila svůj debut na kanálu Netflix jako šarmantní milenka Gwyneth Paltrow. Její postava se jmenuje Brigitte a chemie mezi ní a Gwyneth by se dala krájet.

Martina Navrátilová se stana milenkou Gwyneth Paltrow v seriálu Politik
Autor: Netflix.com Martina Navrátilová se stana milenkou Gwyneth Paltrow v seriálu Politik

Děj, ve kterém se Martina představuje jako herečka je následující: Georgina (Gwyneth Paltrow) je matka hlavního protagonisty Paytona, kterému se snaží pomoci s politickou kariérou. Rozhodne se proto přerušit milenecký vztah s Brigitte (Martina Navrátilová), což není vzhledem k síle jejich vztahu jednoduché.

Martina na svém webu napsala fanouškům krátký vzkaz: „Nyní na Netflixu – doufám, že se vám bude líbit :)“ Nutno říci, že se její vystoupení v seriálu The Politician fanouškům opravdu líbí. V diskuzích se řeší především to, zda je chemie mezi Martinou a Gwyneth “pouze” hraná.

Zatímco Gwyneth je šťastně vdaná s Bradem Falchukem, který se na seriálu podílel, Martina zase žije v dlouhodobém a stabilním svazku s bývalou Miss SSSR Julií Lemigovou, která se v roce 1991 umístila na druhém místě při soutěži Miss Universe.

Martina Navrátilová si v seriálu Politik zahrálala lesbickou postavu
Autor: Netflix.com Martina Navrátilová si v seriálu Politik zahrálala lesbickou postavu

Kvůli svatbě s přítelkyní se musela přestěhovat

Martina s Julií se sezdaly v roce 2014 v New Yorku, kam se kvůli svatbě přestěhovaly. Ve státě New York bylo totiž v té době možné uzavřít legální manželství s osobou stejného pohlaví. „Je to úžasný pocit,“ sdílela pocity ze zásnub i svatby Julia a přiznala, že „byla návrhem ohromena a úplně překvapená“.

Martina také musela svého času čelit onkologickému onemocnění prsu, ze kterého se úspěšně vyléčila. Stále proto podporuje ženy, které se s rakovinou prsu potýkají.

A co vzkazuje ženám, které procházejí stejnou nemocí, se kterou bojovala ona sama?

„Jako sportovec na nejvyšší úrovni se naučíš být pozitivní,“ říká. „Takže to mi bylo velmi užitečné, když jsem byla pacient, být pozitivní osobou... a obklopit se také pozitivními lidmi. Ať už vyděláte, kolik chcete peněz, můžete vydělat víc, můžete vydělat i méně. Čas... to je něco, co už nikdy nemůžete mít. Neciťte se proto nikdy provinile za to, co je pro vás dobré! “

reklama

Související témata: Martna Navrátilová , tenis , Gwyneth Paltrow , seriál

reklama

Přečtěte si také

reklama