Natalia Oreiro z Divokého anděla bojuje proti pandemii vtipnými rouškami

Herečka Natalia Oreiro (43), kterou můžete znát z telenovely Divoký anděl, nemá ke svému televiznímu charakteru daleko, ráda dělá bláznivé věci a nedávno si udělala legraci i sama ze sebe s vtipnou rouškou.

Natalia Oreiro je i po svém největším úspěchu s postavou Milagros jihoamerickou hvězdou. Obrovské množství fanoušků má díky telenovele Divoký anděl společně s hereckým kolegou Facundo Aranou, představitelem Iva, překvapivě také v Rusku. Oreiro se sice narodila v Uruguayi, ale v dospělosti zamířila do Venezuely, aby odtud mohla pokořit celý svět jako herečka a zpěvačka.

ZA VZNIK TELENOVELY DIVOKÝ ANDĚL MŮŽE UKŘIVDĚNÝ HEREC, KTERÝ UTEKL OD NATALIE OREIRO

Natalia Oreiro a mateřství

V roce 2001 se provdala za zpěváka a producenta Ricarda Molla (63), jenž měl z předchozího manželství dvě dcery Márii Azúr (38) a Martiny Aldabel (31). I to byl jeden z důvodů, proč Natalia Oreiro na svoje mateřství nechvátala, s manželem mají osmiletého syna. Herečka se ale nedávno během televizního rozhovoru rozpovídala o tom, že po dítěti nijak extrémně netoužila.

„Vždycky jsem respektovala ženy, které sní o manželství a mateřství, ale nebylo to něco, o čem bych snila já. Vždy jsem milovala lásku a romantické a idealizované vztahy. Když se mě někdo zeptal, kdy budu mít děti, vždy jsem odpovídala „Hlavně žádný nátlak!“ Dnes už je přirozenější, že se každá žena rozhodne, kdy je pro ni ten správný čas na potomky. Svět se v tomhle naštěstí hodně mění,“ říká v rozhovoru.

Humorem proti pandemii

Stejně jako u většiny lidí, tak i u slavné herečky z telenovely Divoký anděl pandemie změnila pracovní a osobní vztahy. Podle jejích slov se se synem ještě víc sblížila. Natalia Oreiro dřív hodně cestovala a její malý syn společně s ní. Teď se konečně usadila doma a měla čas věnovat se dítěti na sto procent.

Kromě mateřství ale Natalia Oreiro našla zalíbení i v sociálních sítích, takže její Instagram najdete plný krásných momentek, dokonalých selfies a vtipných popisků. Nedávno se tak pochlubila s hodně vtipnou fotkou, kde se ukázala s velice vtipnou rouškou.

„Tady je několik fotek z příprav… a ano, jsem minimalistka,“ napsala Oreiro.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.