Nová výzva na internetu v rámci karantény: Slavné ženy mají róby z polštářů a peřin!

V pokračující karanténě uživatelé sociálních sítí vymýšlejí stále bláznivější způsoby, jak se zabavit. Jedním z těch v současnosti nejpopulárnějších je polštářová výzva, jejíž kouzlo spočívá v tom, že si na sebe účastníci oblékají doslova to, na čem spí.

Účastnice ke splnění #pillowchallenge potřebují pouze polštář, který si připoutají k tělu páskem. Výsledkem jsou nadýchané minišaty, které nic nestojí a dají se nosit doma po celou dobu karantény. Většina celebrit se ale s tímto jednoduchým modelem nespokojí a přidávají další doplňky jako kabelky, boty na podpatku a make-up. Některé dokonce povýšily svůj outfit na společenské šaty z peřiny. Stejně jako na stylu ale záleží i na póze, kterou nahodí na konečné fotografii. Pakliže se jim povede vše vhodně zkombinovat, mají splněno a můžou nominovat další adepty. Polštářová výzva se rychle šíří i mezi celebritami a vy se teď můžete podívat, kdo ze zahraničních i českých hvězd se do ní už zapojil a jak se s ní popral.

Polštáře oblékla bondgirl, Buffy i Donna z Beverly Hills

Jako jedna z prvních se do polštářové výzvy zapojila herečka Halle Berry. Bývalá bondgirl zvolila sexy outfit laděný do černa. Velký hedvábný polštář přivázaný k tělu páskem doplnila kabelkou, botami na podpatku, kloboukem a slunečními brýlemi. Svým šesti milionům fanoušků zároveň vzkázala, že ji nikdo nemohl zastavit před splněním této výzvy a sama si prý v karanténě vymýšlí daleko šílenější věci, aby se zabavila.

Sarah Michelle Gellar, představitelka přemožitelky upírů Buffy, naopak vsadila na leopardí vzor a černé kozačky na jehlách, na něž si podle vlastních slov vůbec nemohla zvyknout. „Je tak zvláštní mít podpatky. Myslím, že je musím začít nosit alespoň jednou za týden, abych v nich nezapomněla chodit,“ svěřila se ve svém příspěvku.

To herečka Tori Spelling se rozhodla neodhalovat ani centimetr kůže navíc a pod minišaty z polštáře si oblékla starorůžovou košili s dlouhým rukávem a svůj vintage styl podtrhla černým krátkým topem. Svůj model sama popsala jako spojení staromódního stylu s vizáží Donny, kterou ztvárnila v legendárním devadesátkovém seriálu Beverly Hills 90210.

Nejvíce si výzvu užila Jitka Nováčková

Pozadu v plnění polštářové výzvy nezůstávají ani slavné ženy z Česka. V množství variací jednoznačně vede modelka Jitka Nováčková, která na svém Instagramu představila rovnou čtyři originální outfity. Nejprve si vytvořila šaty z polštáře, tkaničky a povlečení, poté na sebe oblékla černý chlupatý koberec, následoval model pojmenovaný „green garden“ z polštáře a prostírání a konečně polštářový top s ručníkovou sukní. „Tohle byla asi moje nejoblíbenější challenge,“ okomentovala v jednom ze svých příspěvků fakt, který asi nikoho nepřekvapil.

Nováčkovou do výzvy nominovala moderátorka Zorka Hejdová. Ta ohromila všechny své fanoušky krémovou peřinovou róbou, v níž by mohla vyrazit rovnou na bál. Místo toho se ale vydala jinam. „Noha ven ‚na Angelinu‘ a jdu. Do obýváku,“ poznamenala s humorem u své fotografie zveřejněné v rámci #pillowchallenge.

K vidění byly křiklavé i decentní modely

Herečka Barbora Mottlová přišla na začátku karantény o většinu zakázek a kvůli nedostatku financí začala pracovat jako pokladní v supermarketu. Když ale zrovna nesedí za kasou, je disciplinovaná, zůstává doma a baví se třeba plněním polštářové výzvy. „Půl dne volno – dresscode je jasný,“ stručně představila svůj křiklavě růžový model z peřiny s výstřihem proklatě nízko.

Heslem „v jednoduchosti je síla“ se naopak řídila topmodelka Karolina Kurková. Zvolila decentní kombinaci bílého polštáře s černým páskem, který sladila s elegantním kloboukem a kozačkami na podpatku. Výslednou fotografii pořídil její desetiletý syn Tobin a není pochyb o tom, že stejně jako všechny výše zmíněné ženy splnila i ona polštářovou výzvu na jedničku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.