zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nová výzva na internetu v rámci karantény: Slavné ženy mají róby z polštářů a peřin!

Celebrity, které splnily polštářovou výzvu
Autor: instagram Celebrity, které splnily polštářovou výzvu
Kristýna Šťastná , Vydáno: 24.04.2020
V pokračující karanténě uživatelé sociálních sítí vymýšlejí stále bláznivější způsoby, jak se zabavit. Jedním z těch v současnosti nejpopulárnějších je polštářová výzva, jejíž kouzlo spočívá v tom, že si na sebe účastníci oblékají doslova to, na čem spí.

reklama

Účastnice ke splnění #pillowchallenge potřebují pouze polštář, který si připoutají k tělu páskem. Výsledkem jsou nadýchané minišaty, které nic nestojí a dají se nosit doma po celou dobu karantény. Většina celebrit se ale s tímto jednoduchým modelem nespokojí a přidávají další doplňky jako kabelky, boty na podpatku a make-up. Některé dokonce povýšily svůj outfit na společenské šaty z peřiny. Stejně jako na stylu ale záleží i na póze, kterou nahodí na konečné fotografii. Pakliže se jim povede vše vhodně zkombinovat, mají splněno a můžou nominovat další adepty. Polštářová výzva se rychle šíří i mezi celebritami a vy se teď můžete podívat, kdo ze zahraničních i českých hvězd se do ní už zapojil a jak se s ní popral. 

Polštáře oblékla bondgirl, Buffy i Donna z Beverly Hills

Jako jedna z prvních se do polštářové výzvy zapojila herečka Halle Berry. Bývalá bondgirl zvolila sexy outfit laděný do černa. Velký hedvábný polštář přivázaný k tělu páskem doplnila kabelkou, botami na podpatku, kloboukem a slunečními brýlemi. Svým šesti milionům fanoušků zároveň vzkázala, že ji nikdo nemohl zastavit před splněním této výzvy a sama si prý v karanténě vymýšlí daleko šílenější věci, aby se zabavila.

Herečka Halle Berry
Autor: instagram/halleberry Herečka Halle Berry

Sarah Michelle Gellar, představitelka přemožitelky upírů Buffy, naopak vsadila na leopardí vzor a černé kozačky na jehlách, na něž si podle vlastních slov vůbec nemohla zvyknout. „Je tak zvláštní mít podpatky. Myslím, že je musím začít nosit alespoň jednou za týden, abych v nich nezapomněla chodit,“ svěřila se ve svém příspěvku.

Herečka Sarah Michelle Gellar
Autor: instagram/sarahmgellar Herečka Sarah Michelle Gellar

To herečka Tori Spelling se rozhodla neodhalovat ani centimetr kůže navíc a pod minišaty z polštáře si oblékla starorůžovou košili s dlouhým rukávem a svůj vintage styl podtrhla černým krátkým topem. Svůj model sama popsala jako spojení staromódního stylu s vizáží Donny, kterou ztvárnila v legendárním devadesátkovém seriálu Beverly Hills 90210.

Herečka Tori Spelling
Autor: instagram/torispelling Herečka Tori Spelling

Nejvíce si výzvu užila Jitka Nováčková

Pozadu v plnění polštářové výzvy nezůstávají ani slavné ženy z Česka. V množství variací jednoznačně vede modelka Jitka Nováčková, která na svém Instagramu představila rovnou čtyři originální outfity. Nejprve si vytvořila šaty z polštáře, tkaničky a povlečení, poté na sebe oblékla černý chlupatý koberec, následoval model pojmenovaný „green garden“ z polštáře a prostírání a konečně polštářový top s ručníkovou sukní. „Tohle byla asi moje nejoblíbenější challenge,“ okomentovala v jednom ze svých příspěvků fakt, který asi nikoho nepřekvapil.

Modelka Jitka Nováčková
Autor: instagram/jitkanovackova Modelka Jitka Nováčková

Nováčkovou do výzvy nominovala moderátorka Zorka Hejdová. Ta ohromila všechny své fanoušky krémovou peřinovou róbou, v níž by mohla vyrazit rovnou na bál. Místo toho se ale vydala jinam. „Noha ven ‚na Angelinu‘ a jdu. Do obýváku,“ poznamenala s humorem u své fotografie zveřejněné v rámci #pillowchallenge.

Moderátorka Zorka Hejdová
Autor: instagram/zorkahejdova Moderátorka Zorka Hejdová

K vidění byly křiklavé i decentní modely

Herečka Barbora Mottlová přišla na začátku karantény o většinu zakázek a kvůli nedostatku financí začala pracovat jako pokladní v supermarketu. Když ale zrovna nesedí za kasou, je disciplinovaná, zůstává doma a baví se třeba plněním polštářové výzvy. „Půl dne volno – dresscode je jasný,“ stručně představila svůj křiklavě růžový model z peřiny s výstřihem proklatě nízko.

Herečka Barbora Mottlová
Autor: instagram/barbora_mottlova Herečka Barbora Mottlová

Heslem „v jednoduchosti je síla“ se naopak řídila topmodelka Karolina Kurková. Zvolila decentní kombinaci bílého polštáře s černým páskem, který sladila s elegantním kloboukem a kozačkami na podpatku. Výslednou fotografii pořídil její desetiletý syn Tobin a není pochyb o tom, že stejně jako všechny výše zmíněné ženy splnila i ona polštářovou výzvu na jedničku.  

Topmodelka Karolina Kurková
Autor: instagram/karolinakurkova Topmodelka Karolina Kurková

 

Emma Watson vyzývá lidi, aby zůstali doma během karantény

Karanténa vyvolala výzvy na sociálních sítích: Emma Watson nabádá lidi, aby zůstali doma, jiní kopou do toaletního papíru

reklama

Související témata: polštářová výzva , #pillowchallenge , celebrity , zahraničí , Česko , Ženy , modelky , herečky , plnění , Instagram

reklama

Přečtěte si také

reklama