Optický klam: Lidé se na síti dohadují, kolik je na fotce dívek. Uhádnete to?

Švýcarská fotografka je známá svými snímky, které si hrají s realitou. Nedávno zveřejnila obrázek a doslova jím zmátla celý internet. Lidé se vsázejí, kolik dívek je ve skutečnosti na fotografii. Uhádnete to vy?

Fotografka Tiziana Vergari si ráda hraje se symetrickými obrazy, miluje barvy a je dobře známá u fanoušků fotografie. Nedávno se jí ale povedlo vyfotit něco, z čeho internet šílí. Lidé se nemůžou shodnout na tom, kolik je na obrázku dívek. V dnešní světě digitiální fotografie může být odpovědí mnoho.

Pohledy dívek nesedí

Podezřelé je už jen to, že pozice dívek jsou stejné, ale jejich pohledy míří jinam. Menší dívka se dívá přímo do zrcadla, zatímco zrak podobné dívky směřuje do objektivu. Pozice těl a řasení oblečení je ale naprosto stejné. Vyšší dívka má na levé straně rozchuchané vlasy a na pravé už tolik ne.

Diskutující nejčastěji hádají, že na fotografii jsou tři dívky a odraz v zrcadle, jiní se nechtějí nechat nachytat a říkají číslovku sedm.

Kolik je na fotografii dívek?

A pravda? Jedná se o dvě dcery fotografky, které ve stejném oblečení odpočívají ve zkoušební kabince. Uhádli jste to?

Milujete testy osobnosti? Vyzkoušejte tyto:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.