zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Test osobnosti: Co vidíte na obrazu, odhalí, jak se zamilováváte

Test: Co vidíte na obrázku jako první?
Autor: Pinterest Test: Co vidíte na obrázku jako první?
Každá žena je unikátní a stejně tak se každá žena chová zcela jinak, když je zamilovaná. Možná si ani neuvědomujete, že v momentě, kdy přeskočí jiskra mezi vámi a novým protějškem, jednáte často podle jednoho konkrétního vzorce. Pokud jste dosud nezjistili, jak vlastně prožíváte lásku, náš optický test vám to prozradí.

reklama

Lidská bytost jako taková má na rozdíl od zvířat vysoce vyvinuté kognitivní schopnosti. Stačí minimum informací a člověk dokáže rozeznat, analyzovat a řešit složité problémy. Přesto však nejsme perfektní. Existuje spoustu věcí, které instinktivně neodhalíme a k jejich rozklíčování si musíme pomoct různými metodami. Jednou z nich je i velice efektivní psychologický test založený na prvním pohledu. V našem případě jde o obrázek, na kterém jsou namalované čtyři věci.

Test: Co vidíte na obrázku jako první?
Autor: Pinterest Test: Co vidíte na obrázku jako první?

Podle toho, kterou jste spatřili nejdřív, se ukáže, jak se chováte, jak jednáte a co všechno děláte v milostných vztazích

Tvář starého muže z profilu

Tvář starého muže z profilu
Autor: Pinterest Tvář starého muže z profilu

Pokud jste jako první zahlédla profil starce, co se týče milostných vztahů, vždy máte obrovská očekávání. Máte ráda romantická gesta, sama o sobě vám ale zdaleka nestačí k tomu, abyste navázala vážnou známost. Dobře víte, že vybudování skutečného vztahu vyžaduje čas, energii, vůli a odhodlání jít do něj naplno. Až pokud to váš partner má stejně, jste schopná mu plně důvěřovat a zahrnout ho do svého života. Láska je totiž pro vás mnohem více než jen květiny a lichotivá slova.

Muž na koni

Muž na koni
Autor: Pinterest Muž na koni

Pokud jste si nejdříve všimla muže jedoucího na koni, znamená to, že je opravdu těžké vás zkrotit. Bez ohledu na to, kolik vám váš protějšek dává, většinu z jeho snah ignorujete a chcete stále více. Váš milostný život se dá označit za neustálý hon za tím pravým. Je samozřejmě v pořádku mít určité nároky a jít si za svým. Přes svou zarputilost vám ale občas uniká to, čeho byste si všimla, kdybyste občas zkusila pořádně otevřít oči a nezavrhovat potenciální partnery po první malé chybičce. A ani vy sama byste přeci nechtěla, aby vám ten pravý proklouzl mezi prsty.

Žena ležící u řeky

Žena ležící u řeky
Autor: Pinterest Žena ležící u řeky

Pokud jste jako první zaregistrovala ženu ležící u řeky, v minulých vztazích jste nejspíš zažila tolik zklamání a bolesti, že se bojíte otevřít těm novým. A to je velká škoda. Každý si v sobě nese nějaká traumata a často je, byť nevědomky, i sám způsobuje. To však neznamená, že se bude stejně vyvíjet i vaše další známost. Neklesejte na mysli, neuzavírejte se do sebe, neutíkejte a zkuste odstranit své bloky. Pravá láska čeká i na vás, jen jí musíte skutečně věřit.

Kamenný oblouk nad řekou

Kamenný oblouk nad řekou
Autor: Pinterest Kamenný oblouk nad řekou

Pokud jste na obrázku nejprve spatřila kamenný oblouk tyčící se nad řekou, dosud jste v životě nevyhledávala ani tak lásku, jako spíš všechny ty intenzivní pocity spjaté se zamilovaností. Motýli v břiše, zpocené dlaně a rozklepaná kolena pro vás znamenají to pravé milostné dobrodružství a na adrenalinu vyvolaném takovýmto románkem jste takřka závislá. Většina z nich je ale pomíjivá a dřív nebo později vám začne chybět opora ve formě spřízněné duše, která by tu pro vás byla i v těch méně radostných časech. Zkuste proto zpomalit a zkusit vydržet déle s osobou, která vám vaši lásku bude vřele oplácet.  

CHCETE DALŠÍ TEST? PŘILOŽTE K SOBĚ DLANĚ A POZNEJTE, JAK SE VÁM BUDE DAŘIT V LÁSCE A MANŽELSTVÍ

Ukažte dlaně a poznejte, jaká jste osobnost
Autor: archiv Prima Ukažte dlaně a poznejte, jaká jste osobnost

TEST OSOBNOSTI: JAK ZATÍNÁTE PĚSTI PROZRADÍ, JACÍ JSTE A PO ČEM TOUŽÍTE

Zaťaté pěsti
Autor: archiv Prima Zaťaté pěsti
Jaké zvíře na obrázku vidíte jako první? 1

Test osobnosti: Co všechno o vás prozradí zvíře, které vidíte na obrázku jako první?

reklama

Související témata: test , milostné vztahy , láska , Obrázek , co vidíte jako první , osobnost

reklama

Přečtěte si také

reklama