Kvízy

15. května 2020 22:10

Kristýna Šťastná

Test osobnosti: Co vidíte na obrazu, odhalí, jak se zamilováváte

Každá žena je unikátní a stejně tak se každá žena chová zcela jinak, když je zamilovaná. Možná si ani neuvědomujete, že v momentě, kdy přeskočí jiskra mezi vámi a novým protějškem, jednáte často podle jednoho konkrétního vzorce. Pokud jste dosud nezjistili, jak vlastně prožíváte lásku, náš optický test vám to prozradí.

Lidská bytost jako taková má na rozdíl od zvířat vysoce vyvinuté kognitivní schopnosti. Stačí minimum informací a člověk dokáže rozeznat, analyzovat a řešit složité problémy. Přesto však nejsme perfektní. Existuje spoustu věcí, které instinktivně neodhalíme a k jejich rozklíčování si musíme pomoct různými metodami. Jednou z nich je i velice efektivní psychologický test založený na prvním pohledu. V našem případě jde o obrázek, na kterém jsou namalované čtyři věci.

Podle toho, kterou jste spatřili nejdřív, se ukáže, jak se chováte, jak jednáte a co všechno děláte v milostných vztazích

Tvář starého muže z profilu

Pokud jste jako první zahlédla profil starce, co se týče milostných vztahů, vždy máte obrovská očekávání. Máte ráda romantická gesta, sama o sobě vám ale zdaleka nestačí k tomu, abyste navázala vážnou známost. Dobře víte, že vybudování skutečného vztahu vyžaduje čas, energii, vůli a odhodlání jít do něj naplno. Až pokud to váš partner má stejně, jste schopná mu plně důvěřovat a zahrnout ho do svého života. Láska je totiž pro vás mnohem více než jen květiny a lichotivá slova.

Muž na koni

Pokud jste si nejdříve všimla muže jedoucího na koni, znamená to, že je opravdu těžké vás zkrotit. Bez ohledu na to, kolik vám váš protějšek dává, většinu z jeho snah ignorujete a chcete stále více. Váš milostný život se dá označit za neustálý hon za tím pravým. Je samozřejmě v pořádku mít určité nároky a jít si za svým. Přes svou zarputilost vám ale občas uniká to, čeho byste si všimla, kdybyste občas zkusila pořádně otevřít oči a nezavrhovat potenciální partnery po první malé chybičce. A ani vy sama byste přeci nechtěla, aby vám ten pravý proklouzl mezi prsty.

Žena ležící u řeky

Pokud jste jako první zaregistrovala ženu ležící u řeky, v minulých vztazích jste nejspíš zažila tolik zklamání a bolesti, že se bojíte otevřít těm novým. A to je velká škoda. Každý si v sobě nese nějaká traumata a často je, byť nevědomky, i sám způsobuje. To však neznamená, že se bude stejně vyvíjet i vaše další známost. Neklesejte na mysli, neuzavírejte se do sebe, neutíkejte a zkuste odstranit své bloky. Pravá láska čeká i na vás, jen jí musíte skutečně věřit.

Kamenný oblouk nad řekou

Pokud jste na obrázku nejprve spatřila kamenný oblouk tyčící se nad řekou, dosud jste v životě nevyhledávala ani tak lásku, jako spíš všechny ty intenzivní pocity spjaté se zamilovaností. Motýli v břiše, zpocené dlaně a rozklepaná kolena pro vás znamenají to pravé milostné dobrodružství a na adrenalinu vyvolaném takovýmto románkem jste takřka závislá. Většina z nich je ale pomíjivá a dřív nebo později vám začne chybět opora ve formě spřízněné duše, která by tu pro vás byla i v těch méně radostných časech. Zkuste proto zpomalit a zkusit vydržet déle s osobou, která vám vaši lásku bude vřele oplácet.

CHCETE DALŠÍ TEST? PŘILOŽTE K SOBĚ DLANĚ A POZNEJTE, JAK SE VÁM BUDE DAŘIT V LÁSCE A MANŽELSTVÍ

TEST OSOBNOSTI: JAK ZATÍNÁTE PĚSTI PROZRADÍ, JACÍ JSTE A PO ČEM TOUŽÍTE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.