zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Otestujte se pomocí obrázku: Co skrývá vaše vnitřní já?

Otestujte se - vnitřní já
Autor: themindsjournal Otestujte se - vnitřní já
Zuzana Kučerová , Vydáno: 29.08.2021
Každý z nás je jedinečný a má také svůj vlastní pohled na svět. A právě tato perspektiva určuje, jakým způsobem se v životě rozhodujeme. Odhalte, jací ve skutečnosti jste, pomocí jednoduchého obrázku. Co na něm vidíte jako první?

reklama

Říká se, že žádní dva lidé nečtou stejnou knihu. Jinými slovy, i když čtou dva lidé tu samou knihu, každý z nich její obsah vnímá a analyzuje jinak. A z tohohoto faktu vycházejí i různé obrázkové testy, které berou v úvahu psychiku každého jednotlivce a podle toho ji analyzují.

Vyzkoušejte si jeden z nich. Podívejte se znovu na obrázek v úvodu článku. Nehledejte, ani se příliš nesoustřeďte. To, co uvidíte první, je pro vás správná odpověď na otázku, co skrývá vaše nitro.

Strom  

Strom
Autor: themindsjournal Strom

Ačkoli je strom z tohoto obrázku asi nejvýraznější, poměrně málo lidí si ho všimne jako prvního. Ty, kteří ho zaregistrují jako první, lze popsat jako logicky uvažující, hledající smysl ve věcech kolem sebe a vždy důvěřující svému mozku. Pokud jste jako první viděli strom, nejspíš nemáte ve zvyku spoléhat se na to, co vám říká vaše srdce. To vám dává možnost být vynikajícími pracovníky, protože jste schopni dělat racionální rozhodnutí.

Na druhou stranu si můžete vytvářet bariéru pro své emoce. Přílišné spoléhání se na logiku vás může omezovat. Jen těžko můžete dosáhnout něčeho, o čem sníte. Vaše uvažování vás nutí zaměřovat se jen na věci, které jsou jasně dané a možné, ne na ty, kterých by se dalo dosáhnout pomocí větší odvahy a tvrdší práce. Vy jste ale příliš bázliví na to, abyste riskovali s nejasným výsledkem. Spontánnost zkrátka není váš šálek kávy.

Rada pro vás: Nebojte se neznáma. Nikdy nevíte, kam ty zamčené dveře mohou vést. A jediný způsob, jak to zjistit, je využít šanci a být odvážnější. A když neuspějete, nevadí. Vždycky se přeci můžete vrátit do hry.

Gorila  

Gorila
Autor: themindsjournal Gorila

Pokud jste na obrázku jako první viděli gorilu, možná máte trochu problémy se svým sebevědomím. Nejspíš jste na sebe hodně tvrdí a nastavujete si velmi vysoké cíle, kterých je, upřímně řečeno, dost těžké dosáhnout. Vy se přesto nevzdáváte a zkoušíte to stále znovu. To nejspíš vede k tomu, že pracujete téměř neustále, i ve chvílích, když vaše tělo i mysl zoufale volají po odpočinku. 

Na lidech jako vy je obdivuhodná jejich zvědavost a touha neustále se něco učit. Právě to vás dělí od ostatních - rozumíte totiž věcem, které ostatní sotva chápou nebo ani netuší o tom, že existují. Velmi dobře se orientujete v jakémkoli tématu, na které se rozhodnete zaměřit. Dělá vám radost dozvídat se o různých věcech víc a víc, stále se učit. 

Rada pro vás: Nepovyšujte se nad ostatní jen proto, že toho o něčem víte víc. Také byste mohli začít věřit tomu, že o všem víte všechno, a zbytečně byste se obraceli zády ke svému nejlepšímu rysu, kterým je udržování otevřené mysli a učení se novým věcem.  

Lev 

Lev
Autor: themindsjournal Lev

Lva jako prvního na obrázku zaregistrují obvykle lidé, kteří si cení svobody, lidé, kteří jednají impulzivně. Neztrácejí čas přemýšlením o věcech, spoléhají se na svůj instinkt. Koneckonců, nebyly to právě instinkty, které umožnily lidstvu přežít v dávných dobách? Tito lidé žijí zpravidla mimo pravidla a limity, díky čemuž mívají život plný dobrodružství. Na ostatní ale často zapomínají.

Může se stát, že někdy jiným lidem ublíží, i když to neměli v úmyslu. Nejsou zlí, ale zapomínají, že jejich zábava může být na úkor majetku nebo pocitů někoho jiného. Míří vysoko a mají ambice, ale aby jich dosáhli, soustředí se jen na svůj cíl a nevidí nic okolo. Jako lev, který se zakousne a už nepustí.  

Rada pro vás: Je chvályhodné, že si jdete za svým, ale nezapomínejte, že nejste na světě sami. Zvykněte si přibírat do party i ostatní a učte se od nich. Nezapomínejte, že ve dvou (i více) se to lépe táhne. 

Ryby

Ryby
Autor: themindsjournal Ryby

Ryby jsou na obrázku celkem nenápadné, stejně jako lidé, kteří si jich všimnou. Proplouvají si spokojeně životem, aniž by na sebe potřebovali upozorňovat, a přesto za sebou zanechávají výraznou stopu. Nejsou to konfliktní ani závistiví lidé, umí si s každým vytvořit dobré pouto. Milují život a vše, co k němu patří, a ostatním přejí jen to nejlepší. 

Rada pro vás: Ne každý je takový, jako vy. Lidí, kteří v takovou nezištnou lásku věří, je opravdu málo. Nenechte si od škarohlídů kazit radost ze života, čerpejte energii z přírody, ceňte si každého okamžiku a žijte svůj život naplno. 

OTESTUJTE SE: Obrázek odhalí to nejlepší, co ve vás je

OTESTUJTE SE: Obrázek odhalí to nejlepší, co ve vás je

Chytrý obrázek odhalí, jakou máte emoční inteligenci

OTESTUJTE SE: Chytrý obrázek odhalí, jakou máte emoční inteligenci

Tajemný obrázek dokáže odhalit, jací jste partneři ve vztahu

OTESTUJTE SE: Tajemný obrázek dokáže odhalit, jací jste partneři ve vztahu

reklama

Související témata: test osobnosti , kvíz , optická iluze

reklama

Přečtěte si také

reklama