Kvízy

24. ledna 2021 06:04

Anna Kopečková

OTESTUJTE SE: Tajemný obrázek dokáže odhalit, jací jste partneři ve vztahu

Nikdo není dokonalý partner, a pokud víte o svých nedostatcích, můžete na nich pracovat a tím vylepšovat nejen sami sebe, ale i vztah se svým partnerem. Někdy bývá ale těžké si tyto nedostatky uvědomit. Zkuste je odhalit pomocí zajímavého optického testu.

Každý z nás má své silné a slabé stránky, pokud jde o lásku a vztahy. A každý z nás dělá ve vztazích chyby. To nám umožňuje učit se růst jako partneři a jako lidské bytosti. Naše slabiny nám pomáhají udělat další krok k budování láskyplného a zdravého romantického vztahu. Pomáhají nám stát se tím nejlepším partnerem, jakým můžeme být.

Zjistit své vlastní slabosti, přiznat si své nedostatky a aktivně na nich pracovat, abychom se zlepšili, však není maličkost. Být objektivní ohledně našich nedostatků a slabostí může být těžší, než si dokážeme představit.

Dokážete objektivně říct, jaké jsou vaše slabiny, pokud jde o lásku a vztahy? Zkuste to zjistit pomocí testu založeného na optické iluzi, který byl navržen odborníky a psychology. Pomůže vám odhalit zdroj vašich osobních problémů ve vztahu a umožní vám najít trvalou lásku postavenou na respektu a důvěře.

Podívejte se znovu na obrázek z úvodu článku. Tentokrát ho můžete vidět celý.

Zkuste říct, co vás na obrázku zaujalo jako první. Pak si přečtěte níže podrobnou analýzu každého prvku na obrázku a to, jaké tajemství odhaluje o vaší osobnosti a slabinách ve vztazích.

Co jste viděli jako první?

Mírumilovný obličej v pravé části obrázku

Rádi svůj vztah ovládáte

Jste chytrý a inteligentní člověk, který vždy myslí pár kroků dopředu. Dokážete snadno analyzovat jakoukoli situaci, umíte předvídat, jak budou uvažovat ostatní, a podle toho chytře plánovat, co uděláte.

Máte rádi hledání míru v chaosu. Jelikož spoléháte na svůj instinkt a jste velmi dobrým plánovačem, můžete udržovat stres na uzdě, a zlepšovat tak život sobě i svým blízkým. Když jste však zamilovaní a prožíváte ve vztahu různé vzestupy a pády, nemůžete vždy předvídat chování svého partnera a rozhodně nemůžete všechno předem naplánovat.

Rada pro vás: Pokud jde o romantické vztahy, musíte se vzdát své touhy ovládat všechny aspekty svého života. Nemůžete plánovat a řídit emoce, myšlenky, pocity nebo i chování. Někdy se prostě musíte vzdát svého nutkání vše řídit a mít důvěru ve svého partnera. Jen tak budete moci vybudovat smysluplný a láskyplný vztah, který vydrží možná po celý život.

Osoba, která sbírá ovoce

Příliš se soustředíte na svou kariéru

Vy jste patrně velmi ambiciózní člověk, důležitá je pro vás kariéra a jdete si cílevědomě za svým. Už v dětství jste měli patrně velké kariérní ambice a vaše sny vás vždy motivovaly. I když se vaše cíle ohledně kariéry mohly několikrát změnit, protože jste vyrůstali a stávali se realističtějšími, stále jste odhodláni být nejlepší ve svém profesním oboru. Odmítáte přijmout cokoli menšího než to, co je dokonalé, a hodláte toho dosáhnout prostřednictvím tvrdé práce a svého odhodlání.

To všechno je jistě chvályhodné, ale měli byste myslet na to, že kariéra není všechno a že může způsobit trhliny ve vašich vztazích, pokud kvůli práci budete zanedbávat svého partnera. Zaměření na vaše kariérní cíle by nikdy nemělo znamenat menší pozornost věnovanou osobě, kterou milujete. Do svého vztahu byste měli investovat úplně stejně, jako do své práce.

Rada pro vás: Soustřeďte se na zlepšení svého vztahu se stejným odhodláním a chutí. Když dáte svému partnerovi vědět, jak moc si ho vážíte, bude vám pak tou největší oporou při dosahování vašich kariérních cílů. Nezapomeňte si tedy stále připomínat, že láska a vztahy jsou stejně důležité, jako práce a kariéra. Ne-li víc.

Matka a dítě

Moc se spoléháte na názory rodiny

Vy patrně považujete rodinu za nejdůležitější součást svého života. Vaše rodina vás velmi ovlivňuje a vaše rodinné vztahy mají dopad téměř na všechny aspekty vašeho osobního i pracovního života. Přestože je podle vás důležité, aby rodina byla vaší nejvyšší prioritou, může to ovlivnit vaše kontakty s ostatními lidmi a budování nových přátelských vztahů.

Všichni jistě můžeme souhlasit s tím, že rodina je klíčovou součástí našich životů, ale je potřeba se také soustředit na sebe, na své potřeby, touhy, přání a sny.

Rada pro vás: Můžete ocenit názory vaší rodiny, které se týkají vašeho partnera nebo manžela, neměli byste se ale řídit jejich názory, když budete dělat v tomto směru důležitá rozhodnutí. Přijměte jejich zpětnou vazbu s otevřenou myslí a pak na svém vztahu s partnerem pracujte podle svého vlastního přesvědčení, aniž byste se nechali kýmkoli ovlivnit, včetně vaší rodiny.

Létající ptáci

Nejspíš jste člověk poněkud roztržitý, který většinu času tráví sněním a s hlavou v oblacích. Jako snílek už jste se narodili, víte to o sobě a do jisté míry si této vlastnosti i ceníte. Dává vám možnost přeměnit každou nudnou a průměrnou situaci v něco krásného. Máte zvláštní dar vidět svět jinak než ostatní, což může spoustu lidí přitahovat.

Vaše odlišná perspektiva světa ale na druhou stranu může vést k vážným zklamáním, protože realita se často od našich snů velmi liší. Obzvlášť to platí v případě lásky a vztahů.

Rada pro vás: Možná máte tendenci věřit, že jste si našli perfektního partnera a že prožíváte pohádkový vztah. Sestupte občas i zpátky na zem a sundejte si růžové brýle, protože ve skutečnosti to může být úplně naopak.

Tvář muže

Máte tendenci vyhýbat se lidem

Patrně nejste moc společenský člověk, nepotrpíte si na komunikaci a raději pozorujete ostatní lidi z dálky. Možná je důvodem váš strach z odmítnutí nebo přehnaný stud. To si ale může vybírat daň, pokud jde o vaše milostné a přátelské vztahy.

Máte tendenci od sebe ostatní spíše odhánět a pro lidi ve vašem okolí bude vždy těžké prolomit vaši osobní bariéru. Pozorování lidí z bezpečné vzdálenosti vám sice umožní něco se o nich dozvědět, zjistit, jak se chovají, ale nepochybně to ovlivní vaše romantické vztahy a může vám to i zabránit v setkání s někým novým.

Rada pro vás: Pokud si opravdu přejete vybudovat hluboký a láskyplný vztah, musíte vystoupit ze své komfortní zóny. Přestaňte být tak ostražití a snažte se být k lidem kolem sebe otevřenější a vstřícnější. Ukažte jim víc empatie a laskavosti.

Baví vás testy? Vyzkoušejte si i další:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.