zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Příběh Lídy: Kvůli smrti rodičů jsme s přítelem přeskočili líbánkovou fázi, teď mě nepřitahuje

Smutná žena doma
Autor: freepik.com Smutná žena doma
kloidop , Vydáno: 11.04.2020
Můj dlouholetý přítel už patří do mé rodiny. Ačkoliv je hodný a podporuje mě ve všem, co si umanu, sexuálně mě už dávno nepřitahuje.

reklama

S přítelem jsme spolu už čtyři roky a náš vztah začal být hodně rychle vážný. Nic jiného nám ani nezbývalo. Přítelova maminka po čtyřech měsících našeho chození onemocněla akutní leukémií a do roka onemocněl rakovinou i přítelův tatínek. Během dvou let oba dva zemřeli v rozmezí několika měsíců. Přítel si prošel peklem, během tohoto období jsem stála po jeho boku.

Smrt nás sblížila

Myslím si, že je to jeden z důvodů, proč nejsem sexuálně uspokojena v našem vztahu. Náš vztah totiž přeskočil všechny "líbánkové" fáze, kterou by dva lidé měli zažít, aby se nejen sexuálně sblížili, a vytvořila se tak partnerská intimita, jež ve vztahu nesmí chybět. Místo partnerských intimit jsem ho ale držela za ruku, když jsme obcházeli lékaře a snažili jsme se najít nový způsob léčby pro jeho maminku. Místo sexuálních maratonů jsme koupali jeho otce, který už se o sebe nemohl postarat sám. Bylo to smutné období, které jsme prožívali společně a psychicky nás to samozřejmě hodně spojilo.

Žena na hraně
Žena na hraně

Problém ale je, že celé dva roky nebyl čas ani chuť na sexuální poznávání našich potřeb. Líbánkovou fázi jsme doslova prosmutnili společně a mám dojem, že to na našem vztahu zanechalo velké šrámy. Jako by nás stále něco drželo v kleštích úzkosti, možná máme sami sebe zafixovány jako ty, kteří musí vyřešit veškeré problémy, aby pak mohli být společně šťastni.

Intimita mezi námi neexistuje

Může to vypadat tak, že náš sexuální život nexistuje. To není pravda, jen je však na můj vkus trochu průměrný. Naše intimita není skutečně vyvinuta na takovou úroveň důvěry, aby byl náš sex odvázaný. A proto často fantazíruju během našeho sexu o svých expřítelích. Za to, co dělám, ale cítím vinu.

Dřív jsem si o tom zakázala i přemýšlet, nechci zkazit tak skvělý vztah jen kvůli průměrnému sexu, ale před šesti měsíci do mé práce nastoupil nový kolega, který mě sexuálně velice přitahuje. Už teď se mi o něm zdají sny a během jeho přítomnosti jsem celá nesvá. Na jednu stranu mám špatné svědomí kvůli přítelovi, na stranu druhou vím, že není zdravé potlačovat svoje základní potřeby.

Bojím se, že se nedožiju své svatby přeložené kvůli koronaviru

Příběh Pavlíny: Mám rakovinu a kvůli koronaviru jsme přesunuli svatbu. Teď se bojím, že se jí nedožiju

Dvě kamarádky spolu

Příběh Ivety: Miluji svého přítele, ale prahnu po sexu s ženou, s kterou jsem spala kdysi

reklama

Související témata: lidský příběh , sexuální fantazie , přítel

reklama

Přečtěte si také

reklama