PRIMA KAMÍNKY: Kdo namaloval nejhezčí kamínek na téma Prima?

Celý červenec jste mohli nejen hledat po celém Česku kamínky pomalované známými tvářemi televize Prima, ale také nám posílat své malované kamínky a zapojit se do soutěže. Již máme za sebou kamínky na téma Prima rodina, Slunečná, Sestřičky, Krimi a posledním výzva zněla – kamínek s nápisem Prima nebo takový, který je zkrátka prima. Jak jste se jí zhostili? A kdo nakonec vyhrál?

Děkujeme vám, že jste se připojili do facebookové skupiny Prima kamínky, kde jste mohli celý červenec sledovat cesty kamínků od tváří televize Prima, ale také se pochlubit vlastními výtvory. Každý týden jsme v neděli v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH na Primě a také na webu Prima Ženy zveřejnili téma obrázků, které jste mohli na kamínky malovat a soutěžit o ten nejkrásnější.

Tématem v posledním týdnu, tedy od 26. července, byly kamínky s nápisem Prima nebo takové, které jsou prima. A musíme říct, že některé byly opravdu povedené.

Podívejte se na krásné kamínky, které jste nám poslali:

Kdo vyhrál?

Ani v posledním soutěžním kole nebylo lehké vybrat ty nejhezčí kamínky, nejraději bychom poslali odměnu všem. Nakonec porota z redakce vybrala dva. V kategorii dospělých vyhrál kamínek paní Lady Chalupové a v dětské kategorii se nám nejvíc líbil kamínek, který namaloval syn paní Petry Svobodové. Poznáte na nich známé tváře? Gratulujeme a věříme, že se budou líbit i vám:

Už jste našli Prima kamínek?

Během celého července jste se mohli zapojit do speciální kamínkové hry a hledat kamínky pomalované známými tvářemi televize Prima. Kamínky pro vás vytvořili nejen známé tváře ze zpravodajství, ale i z oblíbených pořadů a seriálů včetně populárního seriálu Slunečná. Ještě stále zbývá pár neobjevených kamínků. Které to jsou a kde je hledat, zjistíte ve facebookové skupině Prima kamínky. Pokud takový kamínek najdete, můžete ho převézt na místo jiné a umožnit dalším dobrodruhům, aby si užili jeho hledání. Pokud by však pro vás jeho nález hodně znamenal, můžete si ho ponechat. Tak hurá do hledání!

Děkujeme všem, kteří se naší letní hry zúčastnili. Podívejte se na všechny malované kamínky, které jste nám během července poslali:

V týdnu od 28. 6. 2021 byla tématem Prima rodina:

V týdnu od 5. 7. 2021 byl tématem seriál Slunečná:

V týdnu od 12. 7. 2021 byly tématem Sestřičky (i sestřičky):

V týdnu od 19. 7. 2021 bylo tématem Krimi:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.