Soutěž o O2 Smart Box a pět voucherů O2 TV Stříbrná

Zapojte se do soutěže, ve které můžete vyhrát ceny od 02 – modem, Wi-Fi router a centrum chytré domácnosti v jednom nebo půlroční poukazy na nejsledovanější sportovní televizi.

Hlavní cena, O2 Smart Box, je novinkou na trhu dostupnou od 1. 5. 2020. Je to modem, Wi-Fi router a centrum chytré domácnosti v jednom. Disponuje šesti integrovanými anténami, funkcí Inteligentní Wi-Fi s podporou standardu Wi-Fi 6, pokročilým zabezpečením WPA3 a dostatkem výkonu pro maximální datový tok 1Gb/s. Má propracovaný design a možnost individualizace vzhledu díky designovým potiskům bočních stěn z dílny autora vzhledu nového O2 Smart Boxu, Zoltána Matušky. Je standardně nabízen s pětiletou zárukou.

Další ceny, vouchery O2 TV Stříbrná na 6 měsíců, jsou poukazy na naši nejsledovanější sportovní televizi. Jedině v O2 TV najdete Ligu mistrů, 1. českou fotbalovou ligu, Premier League a Extraligu ledního hokeje. Kromě sportovního obsahu naleznou diváci i kanály National Geographic, Disney Channel či oblíbené stanice s filmovým obsahem FilmBox. O2 TV mohou diváci sledovat na televizi, počítači, tabletu a mobilu. Vše běží i na internetu od jiného poskytovatele. Dále O2 TV nabízí možnost si oblíbený pořad pustit až 7 dní zpětně. Nahrát si diváci mohou až 100 hodin obsahu.

Pozor, soutěž!

O jeden O2 Smart Box a 5 voucherů 02 TV Stříbrná na 6 měsíců si můžete zasoutěžit. Stačí odpovědět na soutěžní otázku ZDE.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. VÝHERCI:

Vouchery O2 TV Stříbrná:

Radmila Kroupová, Sobotovice

Violeta Russová, Trutnov

Milan Jedlička, Újezd u Brna

Pavel Švarc, Karlovy Vary

Monika Soukupová, Most

O2 Smart Box:

Radek Fürst, Větrušice

Herní řád najdete ZDE.

Sdílejte článek
Štítky soutěž televize Premier League Wi-Fi O2 TV Liga mistrů UEFA Extraliga ledního hokeje National Geographic Society Disney Channel Stříbrná Filmbox

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.