Zajímavá čísla seriálu Zlá krev: Susan Sarandon a Jessica Lange jsou až o 13 let starší než jejich předlohy

Zlá krev (1) (jmenovačka) - upoutávka

Seriál Ryana Murphyho Zlá krev má za sebou opravdu zajímavou minulost, s níž se pojí ještě o něco zajímavější čísla. Pokud se chcete o seriálu vyprávějícím o slavných ženských legendách Hollywoodu dozvědět více, jste tu správně.

Antologii Zlá krev pojednávající o drsném příběhu oscarových hereček Bette Davis a Joan Crawford ze starého Hollywoodu můžete na Prima LOVE vidět každou sobotu a neděli ve 22.05.

VÍCE SE O SERIÁLU ZLÁ KREV DOZVÍTE NA PRIMA LOVE

7 let

Seriál Zlá krev se připravoval 7 let – celou dobu ve spolupráci s Jessicou Lange a Susan Sarandon.

40, 45 a 50 let

Ryan Murphy říká, že Zlá krev je o tom, jak herečky postupně stárnou, je jim přes 40, 45 a 50, a přestože se cítí na vrcholu tvůrčích sil, ze všech stran slyší, že jejich kariéra už skončila.

67 a 70 let

Jessica Lange a Susan Sarandon jsou starší než Joan Crawford a Bette Davis v době, kdy se Zlá krev odehrává. Když se natáčel thriller Co se vlastně stalo s Baby Jane?, bylo Joan Crawford 54 let a Bette Davis 56 let. V době natáčení Zlé krve měla Jessica Lange 67 let a Susan Sarandon 70 let.

1959

Jessica Lange se nikdy nesetkala s Joan Crawford, ale jejich životy byly zvláštním způsobem propojené. V roce 1955 se Joan Crawford vdala za Alfreda Steela, ředitele firmy Pepsi-Cola. Po jeho smrti v roce 1959 nadále vystupovala jako mluvčí společnosti, ale neustále vedla spory s vedením společnosti – především s ředitelem Donaldem Kendallem.

SPALA S KAŽDÝM Z FILMOVÉHO STUDIA KROMĚ LASSIE, TVRDILA BETTE DAVIS

O několik let později se Jessica Lange seznámila s Kendallem, který se věnoval dobročinnosti a podpoře umění. Kendall se stal kmotrem dcery Shury, kterou má Jessica Lange s Michailem Baryšnikovem.

4 hodiny

Ryan Murphy se po dvacítce stal novinářem a natočil rozhovor s herečkou Bette Davis krátce před její smrtí v roce 1989. Původně plánovaných 20 minut se nakonec protáhlo na čtyři hodiny. Když se zeptal na její vztah s Joan Crawford, rozmluvila se o tom, jak moc ji nenáviděla, aby nakonec prohlásila: „Byla to profesionálka. A to jsem obdivovala.“

101 let

Olivii de Havilland je 101 let a žije v Paříži. Když se Catherine Zeta-Jones připravovala na roli, rozhodla se, že se s ní nesejde. Místo toho se na ni přeptala svého tchána Kirka Douglase. Ten prý reagoval slovy: „Ach, Olivia.“ O Bette Davis řekl, že to byla semetrika, která si nebrala servítky. Joan Crawford byla podle něj naprosto šílená.

Sledujte Zlou krev v sobotu a neděli na Prima LOVE VE 20.15

Sdílejte článek