Zpěvák Adam Pavlovčin se sebou nebyl spokojený, pomohlo mu až vytvoření alter ega

Adam Pavlovčin v Show Jana Krause

Adam Pavlovčin, vystupující jako ADONXS, je slovenský zpěvák, skladatel, tanečník i model. Do povědomí veřejnosti se dostal především díky výhře v pěvecké soutěži, kde si svým hlasem a extravagancí získal srdce mnoha lidí. V talkshow u Jana Krause se rozpovídal o začátcích své pěvecké kariéry, svých koníčcích a vysvětlil i význam svého uměleckého jména.

Zpěvák Adam Pavlovčin alias ADONXS si potrpí na extravagantní oblečení a dokonale stylové vzezření. „Snažím se držet toho ADONXSE, tu personu na stagi,“ říká ke své image mladičký zpěvák, který si pro své umělecké jméno vybral postavu z řecké mytologie, která se stala synonymem ryzí krásy.

„Ta fintička s iks je tam proto, abych když to lidé naťukají do Googlu, vyskočil já,“ dodává na vysvětlenou k psané podobě svého pseudonymu.

Výhra v soutěži mu přinesla životní stabilitu

Sedmadvacetiletý mladík, jenž je bratrem známé slovenské herečky Radky Pavlovčinové vystudoval  hudební kompozici a zpěv na Britském a irském institutu moderní hudby v Londýně. Poté, co získal titul se věnoval kariéře s kapelou, učil hudbu a vedl dětské dramatické kroužky.

„Přestěhoval jsem se tam, když mi bylo 18 let a začal jsem studovat hudební kompozici a zpěv. Vrátil jsem se v roce 2020. A kdybych se nevrátil, tak asi ani nepůjdu do soutěže, takže to byla taková shoda okolností,“ říká v souvislosti se svým vítězstvím v televizní hudební soutěži v roce 2021, za které je velice šťastný a které mu podle jeho slov dalo určitou životní stabilitu a jistotu.

„Cítím se teď hrozně privilegovaně v tom, že můžu dělat na plný úvazek to, co jsem vždycky chtěl, a že má člověk takovou jistotu, že bude dělat už jen to, a že nebude muset hlídat děti, což jsem dělal předtím, anebo dělat věci, které jsou sice skvělé a které mě v něčem vyškolily, ale nebylo to, co jsem chtěl,“ vypráví v Show Jana Krause.

Přečtěte si také: Miroslav Etzler ukázal syna a promluvil o zdraví. Měl jsem mizivou šanci na přežití

Měl problém přijmout sám sebe

„Než jsem začal zpívat, nebyl jsem úplně ztotožněný s tím, jak působím na pódiu a jak působím na lidi, i se sebou. Měl jsem pocit, že jsem příliš hubený, nebyl jsem úplně atraktivní a nebyl jsem tím Adonisem, ke kterému jsem možná vzhlížel. Tak jsem si řekl, proč si ho vlastně nevytvořím jako své alter ego na pódiu,“ odkrývá zákulisí své umělecké stylizace.

„A ono to opravdu pomáhá. Pomáhá vejít do místnosti nebo na jeviště s tím nastavením, že teď to přebírá ten Adonxs a může si tam dělat, co chce,“ líčí Adam.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.