Celebrity

29. března 2023 11:20

Marie Makovská

Miroslav Etzler ukázal syna a promluvil o zdraví. Měl jsem mizivou šanci na přežití

Miroslava Etzlera (58) do oblíbené talk show doprovodil i jeho čtyřletý syn Samuel. Herec zavzpomíná na mrkvové stigma, které mu při jeho poslední návštěvě v pořadu moderátor Jan Kraus způsobil. Promluví ale také o tom, jak málem nepřežil covid, a o velmi zvláštní poruše spánku.

Při poslední návštěvě v Show Jana Krause se Miroslav Etzler se svým hostitelem bavil tak dlouho o mrkvi, až se pro něj stala na čas jakýmsi stigmatem. „Trvalo to asi dvacet minut a pro mě se to stalo martyriem na další dva roky,“ zavzpomínal. „Já jsem tehdy hubnul a jedl jsem jen mrkev. A od té doby se začala dít taková prapodivná změna v mém životě, protože mi začali říkat na ulici mrkvičko, zvali mě na křest modré mrkve, abych byl kmotr mrkve, na jeviště jsem dostával bedny s mrkví a na ulici se mě lidé ptali, jak se to pěstuje. Takže se děsím toho, o čem budeme mluvit dneska,“ uvedl herec se smíchem.

Přečtěte si také: Etzlerovi zachránila život partnerka se synem. Přivolali sanitku na poslední chvíli

Sedmiprocentní naděje na přežití

Miroslav Etzler prodělal velice závažný průběh onemocnění covid-19 a při této vzpomínce zvážněl, neboť mu lékaři dávali jen sedmiprocentní naději na přežití. Díky skvělé péči personálu nemocnice v České Lípě se mu ale podařilo přežít, ovšem i rekonvalescence prý byla dlouhá a náročná. „Když jsem sundal poprvé tu masku a měl jsem ujít padesát metrů, tak to nešlo,“ popsal. „Ale byla to do jisté míry moje chyba, protože já jsem nechtěl jít z mnoha důvodů, mimo jiné i kvůli doporučení své lékařky, na očkování.“ Paradoxně ho dodnes někteří lidé podezírají, že to celé byla reklama na očkování, za kterou inkasoval spoustu milionů. „Dokonce mi jeden pán napsal, že jsem herec z pr*ele, ale tohle že byla rozhodně moje nejlepší role. Že to bylo dost přesvědčivé,“ svěřil se Etzler v Show Jana Krause, kterou můžete sledovat ve středu ve 21:35 na Primě.

Nová rodina

Během covidové pandemie se herec odstěhoval se současnou partnerkou Helenou Bartalošovou a jejich synem Samuelem na Liberecko. Spokojený otec čtyř dětí, kterého nejmladší syn Samuel doprovodil do Show Jana Krause, je za současný život vděčný. „Divadlo hraju tak dvaadvacetkrát měsíčně. To je docela dost, ale musím říct, že mě to baví,“ pochvaloval si. „Hraní mě prostě baví, já chodím do divadla rád.“ Na rozdíl od většiny svých kolegů, kteří považují hraní za strašnou dřinu, totiž vnímá herectví jako mimořádně příjemnou a dobře zaplacenou práci.

Tvrdá dřina a halucinogeny

„Já fakt znám lidi, kteří se strašně nadřou. Já jsem dělal v dole jako horník a to je dřina,“ dodal Miroslav Etzler, který se svěřil také s tím, že má potíže se spánkem. Denně prý naspí tak maximálně tři hodiny a svoje potíže pozoruje od doby, kdy navštívil prales na Sumatře, a tam okusil jakýsi záhadný halucinogenní kořen kaktusu. Kvůli asomnii byl už i ve spánkové laboratoři. Jeho vyšetření ale skončilo nezdarem a nešťastný pan doktor pouze poznamenal: „Tohle jsem v životě neviděl – vy máte větší aktivitu mozku, když spíte, než když jste vzhůru.“

Podívejte se na exkluzivní rozhovor s Miroslavem Etzlerem ze zákulisí natáčení Show Jana Krause:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.