Celebrity

22. prosince 2021 05:50

Anna Kopečková

Miroslav Etzler je konečně doma. Od vánočního stromečku poslal dojemný vzkaz

Herec Miroslav Etzler prožíval od konce listopadu peklo. Kvůli oboustrannému zápalu plic vyvolanému onemocněním covid-19 skončil v nemocnici na jednotce intenzivní péče a dlouhou dobu nebyl schopen fungovat bez pomoci dýchacích přístrojů. Letos nejspíš dostal ten nejkrásnější dárek ještě před Štědrým dnem. Mohl se po dlouhých dvaceti dnech vrátit z nemocnice domů k rodině.

Oblíbený televizní a divadelní herec Miroslav Etzler skončil koncem listopadu v nemocnici v České Lípě po silné covidové atace spojené s oboustranným zápalem plic. Měl velké štěstí, že mu jeho partnerka Helena Bartalošová zavolala sanitku a do nemocnice se dostal včas. Několik dní strávil na jednotce intenzivní péče a i když mu nebylo dobře, snažil se své fanoušky průběžně informovat o svém zdravotním stavu a nabádal je k očkování. Sám přiznal, že nenechat se očkovat byla velká chyba.

Jeho stav se v posledních dnech naštěstí výrazně zlepšil, a tak mohl začít doufat, že ho lékaři konečně pustí domů. A opravdu se dočkal. Sice stále nemá vyhráno, protože jeho plíce nejsou a ještě dlouho nebudou v pořádku, alespoň už ale zvládne dýchat bez dýchacích přístrojů a může tak být doma se svou milovanou ženou a synem Samíkem, kterému z nemocnice sliboval, že spolu všechen čas, kdy nebyli spolu, doženou.

„Tak, měl jsem štěstí! Velké štěstí! Určitě na podporu své partnerky Helči Bartalošové a úžasného Sama. Na podporu přátel. Na skvělou péči týmů lékařů a veškerého zdravotního personálu v nemocnici v České Lípě, kde jsem byl prakticky celý měsíc, ale o tom jindy," svěřil se herec na sociální síti.

Etzler poděkoval od vánočního stromečku, kde spokojeně sedí se synem Samíkem, nejen své rodině a skvělému týmu lékařů v českolipské nemocnici, ale i lidem, kteří ho celou dobu podporovali a posílali mu povzbudivé vzkazy. Už dříve přiznal, že mu dodávají obrovskou sílu. „Chci z celé své podstaty poděkovat Vám. Nikdy bych nevěřil, že je možné na sociální síti být tolik podporován. Dostávat tolik neuvěřitelně pozitivních a motivačních zpráv. I díky nim jsem doma. Nejsem sice zdravý, plíce budou bojovat ještě dlouho, ale bez kyslíku to snad už zvládnu. Nevím, jak poděkovat. Jsem Vám neskonale vděčný. Dekuji!!!!!!," dodal Etzler.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.