Celebrity

17. prosince 2021 06:00

Žaneta Dernerová

Miroslav Etzler sdílí další dojemné video: Už zkouším dýchat i bez kyslíku

Herec Miroslav Etzler, který skončil v nemocnici s oboustranným zápalem plic vyvolaným onemocněním covid-19, se znovu ohlásil z nemocničního lůžka. Fanouškům děkuje za vřelá slova a povzbudivé zprávy. Cítí se prý mnohem lépe, a dokonce už zkouší dýchat bez podpory kyslíkové masky.

Oblíbený herec Miroslav Etzler si prožil peklo. Do nemocnice se dostal koncem listopadu s covidovou atakou a oboustranným zápalem plic. Několik dní strávil i na jednotce intenzivní péče. Poslední dny se ale jeho stav výrazně lepší a fanouškům poslal děkovné video.

„Po těch stovkách nebo tisících zprávách, které mi píšete, cítím povinnost vám říct, že se cítím mnohem lépe. V nemocnici v České Lípě o mě skvěle pečují a už to zkouším i bez kyslíku. Mám z toho strašnou radost,“ říká Etzler a děkuje všem, kteří mu přejí brzké uzdravení.

Jak se svěřil na svém instagramovém účtu, právě podpora fanoušků je pro něho velmi důležitá. „Dáváte mi obrovskou sílu. Vůbec jsem netušil, kolik mám na Instagramu skvělých lidí,“ netají se svou vděčností herec, který byl kvůli nabádání k očkování proti covidu obviňován z toho, že je za své naléhání placený.

Etzler odmítá, že by byl za nabádání k očkování placený

Sám Etzler něco takového ale rázně odmítá. „Nikdo mi pochopitelně nic nezaplatil. Žádné fotografické materiály jsem do médií neposílal, je to moje osobní zpověď. Zpověď nezodpovědného chlapa, který se měl nechat očkovat,“ sype si popel na hlavu herec, jehož kvůli tomu, že není očkovaný, veřejně zkritizoval i jeho bratr Tomáš a označil ho za bezohledného sobce.

Za schvalování očkování se dočkal jak negativních zpráv, kdy to od fanoušků pěkně schytal, tak i těch pozitivních od lidí, kteří mu drží pěsti a přejí co nejrychlejší uzdravení. Právě těch je mnohem víc a herec tak nic nevzdává, zůstává optimistický a pro své kritiky má jasný vzkaz: „Těm, co mi nefandí a přejí mi, abych zemřel, těm přeju hodně zdraví. Mějte se krásně,“ uzavřel toto téma Etzler.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.