Celebrity

5. června 2022 11:15

Vanesa Havlíková

Josef Vágner o neshodách se slavným otcem: Jeho názor je vždy ten správný

7 pádů Honzy Dědka (20) - Josef Vágner o neshodách s tátou Karlem Vágnerem

Zpěvák Josef Vágner (32) v zábavné talkshow prozradil, jaké vztahy má se svým otcem Karlem Vágnerem (80), kde se seznámil s manželkou a že dcery jsou spíše Němky než Češky.

Syn známého hudebníka Karla Vágnera Josef se poprvé objevil v muzikálu už ve svých osmi letech. Nyní je zpěvák šťastně ženatý a radost mu dělají jeho dvě dcerky Amelie a Jasmína.

Před čtyřmi lety se bratr známého rybáře Jakuba (40) oženil se svou dlouholetou partnerkou Marlene, která pochází z Německa. „V Řecku jsem se zasnoubil a pak jsme začali řešit, kde bude svatba, protože žena je stoprocentní Němka. A když se nám narodila Amelie, žena, která potřebuje mít naplánováno hodně dopředu, rozhodla, že dcera bude chodit do německé školy, protože je Němka. A když jsem si dovolil namítnout, že je poloviční Češka, když já jsem Čech, vysvětlila mi, že to tak není, protože já jsem čtvrteční Řek. Takže to dítě je víc německé než české,“ objasnil sympatický zpěvák v show 7 pádů Honzy Dědka.

Josef se rozpovídal také o vztahu se slavným tatínkem. A netajil se tím, že je to s ním občas na ostří nože. „Už s rodiči nebydlím. Odjakživa jsem ale s tátou spolupracoval, nahrával jsem u něj ve studiu, dodnes nahrávám. Tvůrčí diskuse o výsledku byly o to vyostřenější a bez jakýchkoliv ostychů. To je ale dobře, věci se mají říkat tak, jak je člověk cítí. Tátovi jsem vždycky názor řekl, pokaždé mi ale bylo vysvětleno, že ten jeho je správný. Jeho rada vždycky byla: Prosím tě, nechoď proti hitu,“ vysvětlil muzikálový zpěvák.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.