Zuzana Zlatohlávková v minulosti pochybovala o své orientaci. Odmítla políbit kolegu

Zuzana Zlatohlávková v 7 pádech

Oblíbená slovenská herečka Zuzana Zlatohlávková (41), dříve Onufráková, se rozpovídala o své orientaci, kterou během svého mládí řešila. Díky mamince si uvědomila, jak to s muži má a nyní je šťastně provdaná za někdejšího jevištního mistra Švandova divadla Romana Zlatohlávka. V rozhovoru s Honzou Dědkem dále prozradila, jak probíhalo její studium na DAMU i proč odmítla polibek s hercem Pavlem Baťkem.

V talkshow u Honzy Dědka se představila slovenská herečka Zuzana Zlatohlávková, která hned na úvod zavzpomínala na studia na DAMU. „Na DAMU to bylo super. Byla jsem neřízená střela, sportovkyně, úplně na sebe nedbáte… V prváku mě odchytla Eva Salzmannová: Pojď sem, to na tom obličeji je co? To akné? Takhle vypadají herečky? Takže půjdeš do nejbližší lékárny, seženeš si zinkovou mast a něco s tím uděláš, je to jasný? Museli mě kultivovat od prváku. Měli se mnou práci,“ přiznala Zlatohlávková s tím, že některé učební metody na DAMU jí byly proti srsti.

Kromě herečky Zuzany Zlatohlávkové se v dalším díle 7 pádů s Honzou Dědkem představila herečka Bára Kodetová s manželem Pavlem Šporclem.

Líbání s Pavlem Baťkem odmítla

Například lekce líbání, kterou měla projít se svým spolužákem Pavlem Baťkem. „Bylo to ve druháku. Odmítala jsem se líbat s Pavlem Baťkem. On je charismatický chlap, byl a bude. Dodnes to nechápu. Já totiž nevím, jestli jsem náhodou neměla ten ženský měsíční cyklus, kdy je žena přírodou chráněná a nikdo na mě prostě nebude sahat. Já se jinak nehádám, respektuji učitele, ale v tu chvíli mi to přišlo absurdní. Proč bychom to měli zkoušet, všichni jsme se líbali a víme, jak vypadá francouzák. Musela jsem mu to tam vrazit. Naštvala jsem se, takže až k jícnu. Chudák Pavel,“ vzpomíná na svá studia herečka, která přijela studovat do Prahy ze Slovenska.

Zuzana je dnes vdaná za někdejšího jevištního mistra Švandova divadla, ale v pubertě o své orientaci prý pochybovala. „Byla jsem v pubertě a myslela jsem, že se libido začne ozývat. Byla jsem furt s klukama, ale nic mi neříkali. Proto jsem se maminky ptala, jestli nemůžu být lesbička. Ale to mi nedošlo, že ti vrstevníci v jistém věku nestačí. To byl celej problém. Se staršími kluky bylo všechno v pořádku. Ale taky ne vždy, to taky není záruka, že jo,“ pobavila herečka v 7 pádech Honzy Dědka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.