reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim normální - lev Foto: 23. 7. - 23. 8. Charakteristika znamení »

Lev - měsíční horoskop na prosinec

Už na začátku měsíce pocítíte beznaděj a budete se snažit se tohoto pocitu zbavit. Pokud v něm setrváte delší dobu, přinese vám to i ztráty týkající se nějakého muže, který má spojitost s vámi blízkou ženou, jež se vydá na cestu za svým budoucím manželem. Možná vám tato situace přinese pocit ztrát.

Moudrost měsíce: „Neexistují žádná omezení, skutečná omezení existují pouze v naší hlavě.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran 

S kým budete mít problémy – Rak

Vztahy Začátkem měsíce uzavřete svoji minulost a ukončíte něco, co ještě ukončeno být nemělo. Ještě nebyl ten správný čas. Tento předčasný konec vám však nakonec přinese lásku. Překonáte překážky a čekají vás i nějaké přesuny a vše dopadne dle vašich představ. Budoucnost zase bude plná naděje a lásky.

Práce Možná přijde nová nabídka práce, v každém případě se vám konečně bude v oblasti práce dařit tak, jak jste si dlouho přála. Budete si užívat i zaslouženého odpočinku. Ke konci roku se možná rozhodnete na základě nějaké nabídky podat výpověď a uleví se vám. Do nového roku půjdete s novou nadějí.

Peníze Snažíte se zavírat oči před nějakou skutečností a to není úplně dobře, ale peníze vám chybět nebudou. Dokonce možná i nějaké přijdou a vy si užijete krásný konec roku.

Oslabený orgán a léčivé barvy Migréna. Červená.

 

Charakteristika znamení Lev

Partnerský horoskop: Které znamení se k vám nejvíce hodí?

Vyberte si sport podle svého znamení

 

Horoskopy 2017

reklama

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

reklama