reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim normální - lev Foto: 23. 7. - 23. 8. Charakteristika znamení »

Lev - měsíční horoskop na červen

V červnu prožijete lásku, možná zamilování, a to hned na začátku měsíce. Čeká vás však i rozhodování s láskou spojené. Nebudete vědět, zda si dovolit zamilovat se, nebo se raději držet stranou. Na konci měsíce začnete něco řešit s chladnou ženou, která je zamilovaná a velice trpělivá.

Moudrost měsíce: „Už nemám čas váhat a odkládat věci.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Panna 

S kým budete mít problémy – Váhy

Vztahy Zamilujete se, ale nebudete vědět, co opravdu chcete. Je potřeba si to rozmyslet, protože muž, který o vás má zájem, je opravdu zamilovaný. Začnete se trochu dohadovat o to, kdo ve vašem vztahu má být dominantní, a vypadá to, že to budete stejně vy.

Práce Hned na začátku měsíce vás čeká v pracovní oblasti nějaké splněné přání, které vám udělá velkou radost. Budete se také rozhodovat, ale ne dlouho, protože na konci měsíce dostanete novou nabídku práce. Nebudete ještě vědět přesné požadavky, ale přinese vám to klid.

Peníze S financemi to je tento měsíc náročné. Na začátku měsíce se budete cítit v beznadějné situaci, ale následně se vše zlepší a vy se začnete radovat, ale na konci měsíce opět přijde stagnace.

Oslabený orgán a léčivé barvy Oči. Béžová.

 

Charakteristika znamení Lev

Partnerský horoskop: Které znamení se k vám nejvíce hodí?

Vyberte si sport podle svého znamení

 

Horoskopy 2018

reklama

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

reklama