reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim normální - lev Foto: 23. 7. - 23. 8. Charakteristika znamení »

Lev - měsíční horoskop na říjen

Na začátku měsíce budete dokončovat nějaké rozjednané projekty a všechny záležitosti, které máte nedořešené a snažíte se je dotáhnout. Už v půlce měsíce vás však zastaví stagnace a nebudete se moct hnout z místa, což vás tak trochu paralyzuje. Na konci měsíce můžete dostat skvělou pracovní nabídku.

Moudrost měsíce: „Každé rozhodnutí, které učiním, je pro mě správné.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – vzdušné

S kým budete mít problémy – Blíženci

Vztahy Čekají vás schůzky se zajímavým, hodně vášnivým mužem, a to hned na začátku října. Je to někdo, koho znáte z minulosti, a budete se často scházet. Máte k sobě vzájemnou důvěru a váš vztah se i posune někam dál. Na konci měsíce k němu už budete cítit hodně majetnický vztah.

Práce Na začátku měsíce vás čekají velké změny a ty se mohou dotknout i vašich financí. Může za to nějaký muž, nejspíše váš nadřízený, a vy z toho nebudete nadšená. Také se s ním ke konci měsíce pohádáte, ale nebojte se, na konci měsíce se vše v dobré obrátí a budete spokojená.

Peníze Přízeň osudu budete prožívat začátkem října, to se vám bude finančně dařit, ale v půlce měsíce už budete mít do kapsy hluboko a uvědomíte si, že nemůžete tolik utrácet a že jste na nakupování závislá.

Oslabený orgán a léčivé barvy Záda. Oranžová a cihlová.

 

Horoskop na listopad »
Horoskopy 2017

reklama

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

reklama