reklama

Svět se zbláznil! Japonci vyrábějí sexuální panenky pro PEDOFILY!

Myslíte, že je to dobrý nápad? Foto:
Myslíte, že je to dobrý nápad?
Foto: Orient Doll

Na světě je nový skandál a tentokrát ho mají na svědomí Japonci! Začali totiž vyrábět a nabízet k prodeji erotické panenky, které mají dělat dobře pedofilům!

Tohle už je trochu moc, ne? Gumové děti na uspokojení pedofilů? Ano, je to šílené, ale je to tak. Japonská společnost, která má tyto výrobky na svědomí, se postarala o celosvětový skandál. Bude muset hodně vysvětlovat a obhajovat, co ji vedlo k něčemu tak „neobvyklému“ či spíše úchylnému. Panenky jsou vyrobeny ze silikonu, mají ocelovou kostru a vypadají dost realisticky. Strašné, jako malé holčičky!

Panenky pro pedofily! - Obrázek 2 Foto: Panenky pro pedofily! - Obrázek 2Foto: Orient Doll

Stránky společnosti Orient Doll nabízejí zákazníkům různé modely panenek ("ve věku" od 6 do 16 let). Pedofil si může vybrat tvar pochvy, jaký má panenka mít, a aby toho nebylo málo, dokonce může poslat fotografii dítěte jako předlohu a bude mu vyrobena na míru!

Navzdory vlně nevole, která se okamžitě strhla, se společnost brání a rozhodně nehodlá ustoupit od prodeje. Obhajuje se tím, že na tom není nic šokujícího: „Je to druh terapie pro dospělé, kteří jsou přitahováni dětmi. Skutečného dítěte se dotknout nesmějí a tohle jim poskytne potřebné uspokojení. Tyto panenky vlastně chrání všechny děti.“ No, není to skvělé?

Panenky pro pedofily! Foto:

Anketa

Myslíte, že je to dobrý nápad?

hlasovat
hlasovat

Horoskopy 2018

reklama

reklama