zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Marek Němec: Kvůli holce dal do zubů nejlepšímu kamarádovi

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 03.11.2021
Marek Němec a Jan Dolanský se budou bít! Pěstním soubojem vyřeší ve vojenském seriálu jako primář Hofbauer a plukovník Hofman nejen svoje pracovní neshody, ale i osobní averzi a snahu zaujmout ženu. Oba herci se na tuto scénu pečlivě připravovali a trénovali. Zatímco Němce na souboj kvůli holce připravila škola života, Dolanský musel strávit hodinu a půl poctivým tréninkem.

reklama

Seriál 1. MISE nás opět zavede do boxerského prostředí. Marek Němec, Jan Dolanský a Kristýna Leichtová, která hraje Dolanského manželku Alici Hofmanovou, změří síly v boxerském ringu a předvedou výsledky svých tréninků, které kvůli natáčení podstupují.

„Točíme tu nenápadný, velmi inteligentní souboj mezi Hofmanem a Hofbauerem, možná trochu o přízeň ženy. Do držky dostanu já, zlomí mi žebro. Dolanský na to už asi hodinu a půl trénuje. Vypadá to, že se vykoupal v Isostaru (energetický iontový nápoj – pozn.),“ komentoval s úsměvem trénink Dolanského Marek Němec.

Marek Němec bojoval o ženu s nejlepším kamarádem 

Herce na chystaný souboj připravil sám život. Dokonce se svěřil, že kvůli holce musel dát do zubů nejlepšímu kamarádovi. „Trochu se mi to v životě stalo, i já jsem musel dát na budku nejlepšímu kamarádovi. Líbal se s mojí Miluškou, to se nedělá. Vypadla mu plomba a byl z toho pěkný průser. Bylo to v 6. třídě,“ vzpomíná Marek na svůj nezapomenutelný souboj s kamarádem.

Marek Němec jako David Hofbauer.
Autor: FTV Prima Marek Němec jako David Hofbauer.

„Bylo to naplánovaný, že to bude perfektní rána, ale byla to facka. Ty muka, které jsem prožíval, předtím, než jsem mu tu facku dal…,“ netají se Němec se svými pocity, které zažíval u svého prvního zápasu o přízeň ženy. Ta se ale nakonec jeho ženou života nestala. „Miluška je dneska, myslím, šťastně vdaná,“ dodal Němec.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1. MISE (11) – Box Hofbauera a Hofmana

Kristýna Leichtová se bojovým sportům věnuje již delší dobu

I když se to možná nezdá, během natáčení dostaly svaly herců pořádně zabrat. „I tenhle banální trénink netrénovaného herce dost bolí,“ přiznává Kristýna Leichtová, která zkušeně nasadila boxerské rukavice. V ringu totiž nestála poprvé.

Bojovým sportům se sympatická herečka začala věnovat poté, co se stala objektem sexuálního napadení. „Já jsem nedělala box, ale když jsem byla mladší, dělala jsem jiné bojové umění, karate a allkampf-jitsu. To je něco jako krav maga. V každém bojovém umění se háže o zem nebo se do někoho mlátí. To je taková technika, že používáte různé způsoby, jak zneškodnit protivníka, když na vás jde s nožem,“ vysvětlila Leichtová, kterou box nadchl.

Dolanský si zaboxuje i se svou seriálovou manželkou Kristýnou Leichtovou.
Autor: FTV Prima Dolanský si zaboxuje i se svou seriálovou manželkou Kristýnou Leichtovou.

Představitelka Alice Hofmanové dokonce nevyloučila, že by se boxu věnovala i mimo seriál. Nejenže se chce po porodu dvou dětí dostat znovu do formy, ale stejně jako její seriálová postava v něm vidí ještě jedno nepopiratelné plus. „Box je návykový, zábavný a vyplavují se věci, co se vyplavovat mají, a když má člověk nějakou frustraci, je to ideální,“ říká Leichtová.

Annette Nesvadbová.

Reakce českých herců na tragický výstřel kolegy Baldwina

reklama

Související témata: 1. MISE , seriál 1. MISE , Marek Němec , Jan Dolanský , Kristýna Leichtová , David Hofbauer , plukovník Hofman , Alice Hofmanová , box , boxerský zápas , boj o přízeň , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama