Mystický Jaroslav Dušek promluvil o tom, co je po smrti. Podívejte se na rozhovory z Varů

KVIFF: Jaroslav Dušek ve Varech

Vynikající herec a člověk s kontroverzními názory Jaroslav Dušek (62) na filmovém festivalu v Karlových Varech představil film Dvě slova jako klíč. Pří této příležitosti pro Prima Ženy promluvil o tom, co je podle něj po smrti a kam lidstvo kráčí. Nebyl to ale jediný zajímavý rozhovor, který redakce na 57. ročníku získala. Připomeňte si ještě jednou nejlepší rozhovory, které jsme pro vás během filmového svátku natočili.

Během slavnostního zahájení jsme mluvili s Jiřinou Bohdalovou, která prozradila, kdo jí šil festivalové šaty a na jaký film se nejvíc těšila. Podívejte se na rozhovor:

Libor Bouček s manželkou prozradili, na jaký film se těší nejvíce a proč s ním mohou zájemci během konání festivalu pendlovat mezi Vary a Prahou:

Slovenská zpěvačka Dara Rolins prozradila, proč si zrovna letošní KVIFF zvolila jako příležitost vyvést svou dceru Lauru poprvé do společnosti i kolik stál její outfit pro slavnostní zahájení:

Uvolněná modelka Pavlína Pořízková vynesla nádherné šaty, ale značku neznala. Šokovala reportérku výzvou, ať se jí podívá na záda, že si vše může snadno zjistit:

Herec Miroslav Donutil a jeho manželka Zuzana patří k tradičním návštěvníkům karlovarského filmového festivalu. Ve velkém stylu si oba užili také 57. ročník:

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT: O čem je film Dvě slova jako klíč s Jaroslavem Duškem?

Po dlouhé době se v Karlových Varech objevila Ornella Koktová. Do lázeňského města vyrazila bez dětí, doprovod jí dělal uvolněný manžel Pepa Kokta. Oba měli na co vzpomínat, právě v Karlových Varech kdysi prasklo, že Kokta je nevěrný Gábině Partyšové. Podívejte se na rozhovor:

Česká Barbie Gabriel Jiráčková jezdí do Varů pravidelně, společnost jí většinou dělá přítel Maxmilián Semela. Extravagantní dvojice si letos nenechala ujít přehlídku módní návrhářky Debbie Brown. Podívejte se na rozhovor:

Na přehlídce módní návrhářky Debbie Brown se objevila také rapperka Sharlota, která extravagantní styl miluje. Podívejte se na rozhovor:

Velmi zajímavý rozhovor pro Prima Ženy poskytl influencer a novinář Renato Salerno. Ten bez okolků vyjmenoval nejhorší módní nešvary, které v Karlových Varech viděl. Podívejte se na rozhovor:

Velmi uvolněný rozhovor pro Prima Ženy poskytla herečka Veronika Arichteva. Ta se mimo jiné svěřila, že by si ráda zahrála ve filmu Hříšný tanec. Podívejte se na rozhovor:

Herec Matěj Hádek v Karlových Varech představil film Bod obnovy. Do lázeňského města vyrazil s rodinou a kromě práce tak stihl i trošku odpočívat. Podívejte se na rozhovor:

Livia Klausová patří k tradičním hostům filmového festivalu. Manželku bývalého prezidenta Václava Klause na filmový svátek tentokrát doprovodili vnuci. Podívejte se na rozhovor:

Ve skvělá náladě se v Karlových Varech objevila také herečka Naomi Adachi. Ta překvapila, když na kameru uvedla, že vždy chtěla být princem, ale po roli princezen netoužila. Podívejte se na rozhovor:

V Karlových Varech se objevila také modelka Simona Krainová. V rozhovoru také popsala své plány na horké léto:

Mezi nejkrásnější ženy v Karlových Varech vždy patří modelka Andrea Verešová. Ta do lázeňského města letos přijal s manželem Danielem:

Modelka Nikol Švantnerová vzala na filmový festival do Karlových Varů svou rodinu a popsala plány na léto:

Mezi nejlépe oblečené ženy v Karlových Varech patřila rozhodně Renata Langmannová. Podívejte se na rozhovor:

Módě rozumí a vždy patří k ženám, které koketují s dokonalostí. Podívejte se na rozhovor s módní návrhářkou Vandou Jandou:

Modelka Kristýna Schicková předvedla v Karlových Varech dokonalou postavu. Podívejte se, co prozradila v rozhovoru: