Módní alarm: Jak se oblékli návštěvníci přehlídky Rajské? Havlová originálně, Bočanová vkusně

KVIFF: Módní přehlídka Beaty Rajské v duchu Francie

Přehlídka módní návrhářky Beaty Rajské bývá každý rok jedním z vrcholů karlovarského filmového festivalu. Modelky hodnotit tentokrát nebudeme. Ale módní návrhářka Anna Tejklová pro web Prima ženy rozebrala a zhodnotila styl hostů, kteří se na přehlídku přišli podívat. Podívejte se na karlovarský Módní alarm z přehlídky Beaty Rajské.

Dagmar Havlová v královské červenozlaté kombinaci a originálním modelu

Bývalá první dáma Dagmar Havlová je jednou z nejlépe oblékaných žen u nás. Svůj smysl pro módu opět potvrdila na přehlídce Beaty Rajské, kam oblékla netradiční, leč originální a vkusné červené šaty zdobené zlatými listy. Obzvláště se mi líbí hladký zlatý obojek, který celek ještě pozvedl.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT: Podívejte se, jak si Vary užívá Pavlína Pořízková

Červenozlatá blondýnkám sluší

I manželka herce Miroslava Donutila oblékla červenozlatou kombinaci a dobře udělala. Krajkové šaty s odhalenými rameny jí velmi sluší a zlaté doplňky skvěle ladí. Pan Donutil je na charakter této akce také oblečen přiměřeně a vhodně.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT: Podívejte se, jak ve Varech září Andrea Verešová

Libor Bouček s manželkou

Moderátor Libor Bouček oblékl moderní a kvalitně vyhlížející mokasíny, což byl dobrý tah. I na zbytek oblečení říkám proč ne.

Jeho manželka Gabriela má hezké šaty, určitě bych ale vyměnila kabelku a boty za něco elegantnějšího a v zářivějších barvách. Béžová s šedou je umrlá kombinace.

Mahulena Bočanová s partnerem v sexy „mafiánském“ stylu

Mahulena Bočanová s partnerem se krásně sladili do černa. Mahulena chytře zvolila hluboký véčkový výstřih, který k jejímu typu postavy jde ideálně. Sako v velkými aplikacemi růží je neokoukané a elegantní, jehlové lodičky celku dodaly šmrnc.

Modelka Iva Kubelková v černobílé klasice

Modelka a moderátorka Iva Kubelková oblékla elegantní klasiku v podobě černých šatů s bílým sáčkem. Celek osvěžila originálními síťovanými ponožkami do lodiček. Se svými dlouhými štíhlými nohami si může takový kousek dovolit a vypadá v tom skvěle. Tomu, kdo takovými nohami nedisponuje, bych ale tento módní počin nedoporučovala.

Podívejte se na rozhovor s Ornellou Koktovou:

Monika Trávníčková ve stylu prvních dam

Manželka herce Pavla Trávníčka se oblékla mimořádně slušivě. Za mě jeden z nejhezčích modelů návštěvníků přehlídky Beaty Rajské.

Psaníčko a lodičky ve stejném tónu ladí chladným odstínem se studenou modrou saténových šatů, které paní Monice naprosto sednou. Volánky jsou krásný ženský prvek, který dodává jemnost. Velice povedené až do nejmenších detailů, jako jsou červené nehty.

Podívejte se na rozhovor s Annou Tejklovou, která připravuje Módní alarm:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.