3 ženská znamení zvěrokruhu, která nejvíc přitahují muže. Milují Beranky i Lvice

Některé ženy v sobě mají přirozený šarm a disponují takovou vnitřní energií, která nenechá chladným téměř žádného muže. Jsou to femme fatale, které je dokážou okouzlit a podmanit si je. Která tři znamení zvěrokruhu pány nejvíce přitahují?

Následující tři znamení zvěrokruhu patří mezi ta, na která muži po rozchodu ještě dlouho myslí. Jsou to ženy, které v sobě ukrývají jedinečnou pozitivní energii a přístup k životu. Dokážou s ním doslova nakazit všechny kolem sebe a muži se v jejich přítomnosti cítí dobře a uvolněně. Jaké ženy dokážou muže nejvíc okouzlit a proč?

Beranky

Beranky jsou vášnivé a nebojácné. Mají kolem sebe jakýsi neviditelný spalující plamen, který jen tak nevyhasne. Muže dokážou doslova okouzlit svou sebedůvěrou, nezávislostí, pozitivní energií a také svou láskou k sexu. Tohle znamení je vášnivé a milování si dokáže náležitě užívat. Tyto ženy se nebojí vzít si to, po čem touží a to mužům imponuje.

Mohlo by vás zajímat: Postelový horoskop: Býk má velkou výdrž, Štír si hraje s dominancí. A co další znamení?

Lvice

Na druhém místě jsou Lvice. Další představitelky ohnivého znamení, pro které je charakteristická sebejistota, pozitivní přístup k životu a přirozený šarm. Lvice jsou od přírody vůdčí typy, které ale mají vřelé a otevřené srdce. Pro ty, co milují, by se rozdaly. Muže dost často dostanou svým charismatem a tím, jakým způsobem je dokážou podporovat a upřímně jim vyjadřovat svou náklonnost.

Váhy

Posledním znamením, které si často dokáže získat srdce muže, jsou Váhy. Tyto ženy kolem sebe vytváří harmonické prostředí plné lásky a opory. Veškeré spory se snaží vyřešit v klidu a ve vztahu vytváří jakýsi bezpečný přístav, ve kterém se mužům žije snadno. Váhy dokážou dát druhým lidem pocit výjimečnosti, a to je odlišuje od ostatních.

AURA - Týdenní horoskop od 13.11. - 19.11.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.