5 znamení zvěrokruhu, na která se nedá zapomenout. Proč je nedostanete z hlavy?

Někdo si v našem srdci najde větší místo než ostatní. Čím to je, že se nám nějaké osoby vryjí pod kůži hlouběji? Roli v tom mohou hrát i hvězdy! Podívejte se, na jaká znamení zvěrokruhu se nedá jen tak zapomenout.

Dalo by se říct, že se jedná o jakési osudové osoby. Jejich charakter je natolik silný a zajímavý, že se pro nás tito lidé už navždy stanou nesmazatelnou vzpomínkou. Podívejte se na pět znamení zvěrokruhu, na která se jen tak nedá zapomenout. Čím to, že je jen tak nedostaneme z hlavy?

Býk

Na pátém místě se umístili Býci. Jsou to spolehliví a loajální partneři a je to právě jejich nezlomnost, která je činí tolik atraktivními. Ve vztahu na vás nikdy nebudou tlačit, pokud na danou věc nebudete vy sami připravení. To je obrovská kvalita, která se cení. Jakmile tohle zažijete, těžce se zvyká na něco jiného. Býci vám ve vztahu dají pocit, že jste pro ně ti jediní na světě. Navíc jsou to obrovští romantici, kteří svému partnerovi budou dávat lásku neustále najevo.

Čtěte také: Váhy umí být svůdné, Štír je vášnivý lovec. Jak milují další znamení zvěrokruhu?

Panna

Na čtvrtém místě se umístila Panna. Pokud se do ní zamilujete, jen tak se jí nevzdáte. Jsou pozorné, věrné a inteligentní. Panny jsou praktické a rozumné, což z nich dělá skvělé partnery, kteří dokážou řešit problémy. Vždy naslouchají a snaží se pomoct, pokud je to v jejich silách. Nechodí kolem horké kaše, a pokud jim něco vadí, řeknou vám to. Tito lidé si cení vašich potřeb, pocitů a emocí. Je pro ně důležité, aby se jejich partner cítil dobře a ony tu pro něj vždy jsou.

Váhy

Na třetím místě jsou podmanivé a svůdné Váhy. Jejich energie z nich vyzařuje na míle daleko. Lidé narození v tomto znamení udělají všechno proto, abyste se v jejich přítomnosti cítili výjimečně a důležitě. Váhy upřednostňují pocity svých milovaných nad svými vlastními. Po emocionální, ale i intelektuální stránce toho mají hodně co nabídnout. Skvěle se s nimi povídá a vždy pro vás budou mít ta správná slova, se kterými vás dokážou uklidnit.

Lev

Lvi se umístili na druhém místě v žebříčku znamení, na která nejde jen tak zapomenout. Mají neuvěřitelné charisma a těm, co milují, jsou schopni dát všechno, co můžou. Pro své blízké by se rozdali, mají velice vřelé srdce a dokážou člověka vždy rozveselit. Jsou obdařeni obrovskou pozitivitou, kterou kolem sebe šíří a lidem je díky tomu v jejich společnosti dobře. Na takové lidi se těžce zapomíná…

Mohlo by vás zajímat: 5 nejmocnějších znamení zvěrokruhu, která vždy dosáhnou svého. Jste mezi nimi?

Štír

A zase ti Štíři… Tohle znamení se opět umisťuje na první příčce. Je to především díky jejich intenzitě, s jakou milují. Pokud se do vás Štír zamiluje, je to schopen vykřičet do celého světa a udělá pro vás cokoliv. Jestliže vedle sebe zažijete takto pozorného a milujícího partnera, jen stěží se na takový vztah zapomíná. Své emoce a city vyjadřují silně a naplno. I když jsou trošku tajemní a trvá jim, než se zcela otevřou, jsou velice věrní. Jejich další velkou výhodou je to, jak skvělí jsou Štíři milenci. V posteli s nimi zažijete nezapomenutelné chvíle a ten jejich magnetický pohled z hlavy jen tak nedostanete.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.