Jaký bude rok 2023 pro všechny Kozorohy? Mohou se bláznivě zamilovat a konečně žít

Po předchozích přelomových letech 2020 až 2022 je před námi náročný rok 2023. Budeme se v něm vyrovnávat se změnami, které nás v minulosti zasáhly a kterým ještě není konec. Možná se ale staneme duchovnějšími i moudřejšími a také oceníme sílu lásky. Jak se v roce 2023 bude dařit největším pracantům zvěrokruhu – znamení Kozoroha?

Rok 2022 byl pro Kozorohy velmi rozmanitým rokem, kdy do jejich osudů a životních příběhů byly zapojeny prakticky všechny pomalé planety, které řídí běh významných událostí. Z těchto velkých tranzitů v roce 2023 bude přetrvávat vliv planety Neptun ze znamení Ryb, která bude nadále povzbuzovat intuitivní vnímání a představivost Kozorohů. Od 16. května 2023 se Kozorozi nově zbaví únavy z námahy či požadavků rodiny a svého blízkého okolí. Měli by se také postupně vyrovnat se všemi nečekanými výdaji na domov a bydlení.

Planeta Saturn začátkem března opouští znamení Vodnáře a spolu s ní budou ze života Kozorohů odcházet rychlé a nepříjemné změny i nutnost se přizpůsobovat zvratům zejména v oblasti financí, hmotného majetku a postavení v práci. Přesun planety Saturn do znamení Ryb Kozorohům přinese také intelektuální kázeň a pragmatismus v jejich myšlení a komunikaci. Přihraje jim i nějaké zajímavé možnosti v oblasti vlastního vzdělávání.

To nejlepší, co Kozorohy v roce 2023 potká, bude vstup planety štěstí Jupiter do spřízněného znamení Býka, která odtud bude posilovat jejich sílu, vitalitu, energii a kreativitu. Přinese jim i pár příležitostí k rozptýlení v podobě flirtů a společenské zábavy. Někteří Kozorozi se bláznivě zamilují a konečně se uvolní. Poslední dobrou zprávou pro ně je, že alespoň na čas opustí jejich znamení Pluto, které po dlouhá léta vnášelo do jejich životů zásadní a nezvratné změny. Zcela je přetvořilo, zocelilo a jednou provždy připravilo na všechny možné společenské změny i soukromé vichřice. Pluto znamení Kozoroha definitivně opouští až v příštím roce, ale i letos se bude Kozorohům dýchat o dost svobodněji.

V čem se bude Kozorohům dařit nejvíce?

Kozorozi si konečně začnou dělat radost. I oni se trochu uvolní a pustí si štěstí a optimismus do života. Možná zplodí potomka, založí rodinu nebo jen začnou podnikat v něčem, co je doopravdy baví. Možná na chvíli zapomenou na neradostnou dřinu a povinnosti.

Kde na Kozorohy číhá nebezpečí?

Ve vlastním strachu a černých scénářích, že by se něco zase mohlo zvrtnout. Povahu Kozorohů předělat nelze, vždy se budou něčeho obávat, ale pro tentokrát by mohli na strach a opatrnost zapomenout. Nebesa Kozorohům přejí a zejména v druhé polovině roku by jim mohli důvěřovat, že to s nimi myslí dobře.

Co mohou Kozorozi v roce 2023 nejvíce vylepšit?

Vlastní víru v sebe a své komunikační schopnosti. Vhodnými slovy a uvážlivými činy mohou smiřovat nesmiřitelné tábory, spojovat nespojitelné.

  • Největší úspěch roku 2023 v jedné větě: Opustí je strach, obavy o hmotné jistoty a s vírou v sebe vykročí do budoucnosti.
  • Největší riziko roku: Nemusejí využít příležitostí, které jim rok 2023 zejména ve své druhé polovině bude nabízet.

Jaký bude rok 2023 pro všechna znamení?

Horoskopy pro další znamení na rok 2023

Zdroj: Autorský článek a najdise.cz

Sdílejte článek
Štítky rodina Saturn Pluto Neptun Jupiter roční horoskop Kozoroh horoskopy 2023 rok 2023

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.