Jaký bude rok 2023 pro všechny Býky? Konečně se na ně usměje štěstí a budou mít úspěch

Po předchozích přelomových letech 2020 až 2022 je před námi náročný rok 2023. Budeme se v něm vyrovnávat se změnami, které nás v minulosti zasáhly a kterým není ještě konec. Možná se ale staneme duchovnějšími i moudřejšími a také oceníme sílu lásky. Jak se v roce 2023 bude dařit nejtrpělivějšímu znamení zvěrokruhu – znamení Býka?

Znamení Býka v astrologii řadíme mezi zemská a pevná znamení. Je symbolem zakořenění, největší vytrvalosti a stálosti. Stojí nohama pevně na zemi a obvykle se brání všem překvapivým novinkám, nepředvídatelným rizikům, zejména ve finanční sféře. Jak se říká: co čert nechtěl, přesně tyto oblasti byly v minulých třech letech podrobeny velkým zkouškám. Osud na Býky chrlil jednu nevyzpytatelnou událost za druhou a oni byli podrobováni testování v přizpůsobení tradičního života novým hodnotám.

Příčinou těchto zrychlených událostí je z astrologického hlediska planeta revoluce Uran, která se již od poloviny roku 2019 pohybuje znamením Býka. A bude tomu tak i po celý rok 2023. Svým překvapivým vlivem zasáhne především zrozence druhé a částečně i třetí dekády znamení. Poskytne jim příležitosti k velkým změnám zejména v kariérní oblasti, ale zároveň je nabije energií, chutí do života a práce. A to určitě není k zahození.

Býkům se skutečně začíná blýskat na lepší časy. 16. května 2023 vstoupí planeta Jupiter do jejich znamení a postupně všem svým zrozencům poskytne pořádnou dávku štěstí, šťastných náhod i příležitostí. A změna to bude pořádná, Býci se konečně budou moci spolehnout na přízeň osudu a na šťastné konce. Navíc přesun planety Saturn ze znamení Vodnáře do Ryb začátkem března 2023 jim přihraje spolehlivé přátele a kolegy, kteří jim na jejich cestě k pevné půdě pod nohama významně pomohou.

V čem se bude Býkům dařit nejvíce?

Od 16. května se Býci budou moci spolehnout na přízeň největšího dobroděje astrologického nebe – planety Jupiter. Ta nemocným slibuje uzdravení, studujícím a pracujícím úspěch u zkoušek i v jejich kariéře, osamělým lásku, chudým peníze. Samozřejmě, že nikdy nic není a ani nebude zadarmo, ale přičinlivým a snaživým osud přeje. Býci si potvrdí vlastní jedinečnost a výjimečnost a se zvýšeným sebevědomím dokážou své záležitosti dotáhnout do zdárných konců.

Kde na Býky číhá nebezpečí?

V přehánění. Může se zdát velmi nepravděpodobné, že trpělivé, opatrné a zvažující znamení Býka podlehne pokušení a začne riskovat. Ale letos se to opravdu může stát, zejména v listopadu by zrozenci druhé dekády znamení měli být opatrní a věnovat svou přízeň jen prověřeným osobám.

Co mohou Býci v roce 2023 nejvíce vylepšit?

  • Největší úspěch roku 2023 v jedné větě: Konečně Býci přestanou přešlapovat na místě a vydají se na cestu směrem vzhůru.
  • Největší riziko roku: Domácí hádky a nedorozumění.

Jaký bude rok 2023 pro všechna znamení?

Další horoskopy na rok 2023

Zdroj: Autorský článek a najdise.cz

Sdílejte článek
Štítky Saturn Uran Jupiter astrologie Býk horoskopy 2023 rok 2023

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.