Andrea Verešová řekla, jak vybírala šaty do Varů. Připravila se na mokrou variantu

KVIFF: Andrea Verešová pokřtí své první italské prosecco ve Varech

Modelka Andrea Verešová (43) dorazila na karlovarský filmový festival po boku svého manžela Daniela Volopicha. O děti se nemusí starat, protože ty jsou na sportovním soustředění v Rakousku. Verešová pro Prima Ženy popsala, jak probíhal výběr šatů. Byla připravená na suchou i mokrou variantu.

Modelka Andrea Verešová patří k nejdůležitějším hostům filmového festivalu. V Karlových Varech je letos z části i pracovně, protože bude mít tu čest pokřtít nové italské prosecco.

„Přípravy na festival byly dnes velmi rychlé, i když já mám ráda, když mám na vše čas a klid. Dnes to ale bylo hektické, protože děti dnes dostávaly vysvědčení a ještě jsme je museli odvézt do Rakouska na sportovní soustředění,“ prozradila pro web Prima Ženy modelka, která vynesla opravdu dokonalé šaty od návrhářky Jany Pištejové.

Podívejte se také na rozhovor s Danielou Peštovou:

Protože Verešová se ve Varech dokonale vyzná, tak očekávala, že slavnostní ceremoniál a promenádu na červeném koberci může ohrozit prudký déšť, což se v lázeňském městě stává hodně často.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se na velký Módní alarm z červeného koberce

Modelka tedy počítala i s mokrou variantou outfitu. Bílá róba, kterou měla v plánu ukázat při slunečném počasí, zatím zůstala v kufru. Podívejte se na celý rozhovor ve videu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.