Anife Vyskočilová se pochlubila krásnou zahradou. Všichni sousedé ji obdivují

Anife Hassan Vyskočilová je tanečnice, moderátorka a herečka bulharsko-tureckého původu. Před časem si koupila chatu se zahradou v zahrádkářské kolonii v pražském Suchdole, kterou si vlastnoručně zrekonstruovala. Jak to u ní vypadá?

Anife Hassan Vyskočilová (49) si chatu s krásným výhledem na Prahu pořídila, protože toužila po místě, kde si bude moct odpočinout a zrelaxovat. Objekt byl ve velice špatném stavu, a tak ho s pomocí svého syna Harryho (32) zrekonstruovala. O chaty v této oblasti je velký zájem a ona sama musela dlouhou dobu přemlouvat původního majitele, aby jí malý domek se zahradou prodal.

Mohlo by vás zajímat: Ivan Vyskočil o soužití s Ivanou Andrlovou i exotickou Anife. Která byla lepší?

Chatička není nijak velká. Vlastně to je jedna místnost, ve které je vše podstatné pro žití. Celý interiér je krásně sladěný a chatka Anife Vyskočilové byla mezi zdejšími usedlíky prohlášena za nejkrásnější, na což je její majitelka náležitě hrdá. „Byla jsem hrozně šťastná, mám ráda zdejší lidi. To jsou lidi z paneláků, malých bytů, a oni sem jezdí čerpat pozitivní energii. Pěstují tu rajčata, jahody, večer opékají buřty, pozvou si známé a jsou spokojeni,“ uvedla pro iDnes.cz.

Malý prostor má vše, co potřebuje

Ačkoliv je vše v jedné místnosti, jedná se o velice útulný prostor. Nechybí prostorná postel, televize ani dostatek úložných prostorů. Bývalá veranda se pod rukama Anife proměnila na malou kuchyň, která disponuje vším, co člověk potřebuje, a navíc z ní má krásný výhled přímo do zahrady. Vaření a pečení pak musí být jedna báseň. Do chaty se podařilo dát i záchod s koutkem na sprchování.

Čtěte také: Anife Vyskočilová napsala intimní vzpomínku na Jakuba Vyskočila. Slova plná vděku

Zásadní proměnou prošla i zahrada. Anife odstranila kaktusy, které byly pod okny. Většina lidí je tam mívá kvůli zlodějům. Jí se však rostliny nelíbily, a tak si tam vysázela zeleň podle svého gusta a vkusu. Nechybí ani letní kuchyň, která je ideální pro posezení s přáteli během letních dní. A když je horko, osvěžit se dá v malém bazénku. Na zahradě si vysadila spousty okrasných květin, ale také zeleninu jako například papriky, rajčata, dýně a nechybí ani bylinky, o které se s patřičnou láskou a péčí stará.

Podívejte se také, co Anife prozradila v Show Jana Krause:

Sdílejte článek
Štítky chata zahrádka bydlení celebrita Anife Vyskočilová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.