Celebrity

14. srpna 2022 05:30

David Laštovka

Ivan Vyskočil o soužití s Ivanou Andrlovou i exotickou Anife. Která byla lepší?

Jestli má herec Ivan Vyskočil (76) pro něco slabost, jsou to ženy. Jeho životem jich prošly desítky. V poslední době si vybírá výrazně mladší, a to i o dvě generace. Jak vzpomíná na své bývalé lásky?

Herec Ivan Vyskočil, který je otcem tří dětí, se ženil celkem čtyřikrát. S první manželkou Majkou vydržel vztah pouhý měsíc. Jak sám s odstupem let vzpomíná, jednalo se o studentskou nerozvážnost. S druhou ženou, manekýnou Růženou, vydržel svazek 12 let a narodily se jim v něm dvě děti – synové Jakub a Jan.

Třetí manželkou byla herecká kolegyně Ivana Andrlová (61). Soužití se dlouho zdálo být idylické. Velmi si rozuměli a narodila se jim dcera Michaela. Nakonec ale přišel nečekaný rozchod. „S Andrlovou jsem byl 15 let. Ona se mnou ale jenom 13, protože už mezitím měla novou lásku. Co mně zbývalo než dělat, že to nevím, a čekat, než ji to přejde. Ale ono ji to nepřešlo,“ vzpomínal Vyskočil s trpkým úsměvem před lety v pořadu VIP Prostřeno na TV Prima. Andrlová ovšem následně jeho tvrzení označila za lži.

Anife ho zaskočila ve vaření, v posteli byla jedinečná

Vyskočil se brzy poté zamiloval do o 28 let mladší břišní tanečnice bulharsko-tureckého původu Anife, kterou si vzal za ženu. Jejich manželství bylo velmi bouřlivé a vydrželo osm let. „Když přišla a já už jsem měl doma sporák se skleněnou varnou deskou, řekla: ‚Na tom mám vařit?‘ A šla ven, udělala si díru do země, zapálila oheň a vařila tam,“ práskl na Anife Vyskočil.

O svých začátcích v Česku se Anife rozpovídala i v show 7 pádů Honzy Dědka:

I přesto ale na tento vztah vzpomíná rád. „Který chlap se může pochlubit tím, že mezi padesátkou a šedesátkou prožil několik let s tak krásnou, mladou, temperamentní a exotickou holkou. Bylo to divoké, ale krásné,“ svěřil se nám herec. Jeho poslední láskou je o celých 24 let mladší Romana. Další svatbu Vyskočil neplánuje, ve vztahu je prý však maximálně šťastný a spokojený.

Verzi o synově sebevraždě nevěří

Ivana Vyskočila na začátku května postihla obrovská rodinná tragédie. Syn Jakub v pouhých šestačtyřiceti letech spáchal sebevraždu. Přestože po sobě zanechal dopis na rozloučenou, herec je přesvědčen, že všechno mohlo být jinak. „Přestávám už věřit tomu, že by si to Jakub udělal sám,“ prohlásil pro web eXtra.cz. Zarazilo ho, že nikdo z nejbližších osob nebyl přizván k identifikaci těla a nebyla provedena ani soudní pitva.

Jak dopadly snahy Ivana Vyskočila o opětovné vyšetření sebevraždy jeho syna?

„To, co všechno kolem toho policie neudělala, už mi nepřipadá jako náhoda. Od toho dne, co Jakub zemřel, policie nemluvila s nikým z nás. Nepřijde vám to divné? Neinformovali nás ani o tom, co na místě našli, místo činu nebylo ani za policejní páskou,“ konstatoval herec, který celou věc nenechá jen tak být.

„Je dobré věřit ve vyšší spravedlnost. Chci se dopátrat toho, jak to ve skutečnosti bylo. A půjdu po tom. Jestli si nějaká místa – a neříkám, že zrovna policie – myslela, že nám bude stačit říct o sebevraždě a my sklapneme paty a necháme to rychle spát, aby se nic nenašlo, pletou se. Celé to na mě působí tak, jako by někdo chtěl, aby se to rychle zametlo pod koberec,“ uvedl Ivan Vyskočil.

Sdílejte článek
Štítky láska syn sebevražda herec Anife Vyskočilová milenky Ivan Vyskočil Ivana Andrlová Jakub Vyskočil

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 9. 2023

Dnes se k vám mohou dostat pikantní, ale možná i nepěkné drby. Můžete pochybovat o motivech blízkého přítele. Prozkoumejte všechny tipy, které dostanete, a zjistěte si skutečná fakta, než je přijmete jako pravdu. Mnohé informace budou pravděpodobně mylné. Vaše představivost je na výši, a tak byste se mohli pokusit psát nebo kreslit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.