Ivana Andrlová zaučovala Lukáše Vaculíka: Styděl se a do postele lezl v džínách

Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka (29) - upoutávka

Herečka Ivana Andrlová (61) patří k ženám, které stárnou s noblesou a nepotřebují věk „obelhávat“ náročnými plastickými operacemi. S úsměvem popsala, jak se od princezen přirozenou cestou posunula k rolím moudrých babiček. V rozhovoru s moderátorem Honzou Dědkem (50) také zavzpomínala, jak se vedle ní hereckému řemeslu učili Jan Čenský (61), Jan Šťastný (56) a Lukáš Vaculík (60).

Na konci července byl hostem u Honzy Dědka herec Jan Čenský, který prozradil, že na začátku své kariéry zahořel láskou ke kolegyni Ivaně Andrlové. Čenský tvrdil, že milostné vzplanutí bylo jednostranné a erotické jiskření z placu se nepodařilo přenést do reálného života.

„Zamiloval jsem se do Ivanky Andrlové, ale poznal jsem, že je to marné. Pohádku Princové jsou na draka jsme s Ivankou natáčeli hned po inscenaci, kde jsme spolu měli moji první postelovou scénu. Já jsem na ni koukal už na škole. Neudělal jsem ale první talentové zkoušky, ona ano, tak jsem byl o rok níž a ona si mě na chodbě nevšímala. Najednou jsem dostal scénář a dozvěděl se, že budou postelové scény, kde nebudeme úplně oblečení. Tehdy jsem ještě dělal atletiku, tak jsem se ještě mohl svlékat. Říkal jsem si, že si mě v té posteli třeba všimne, ale nevšimla,“ zavzpomínal na dávnou minulost Čenský v show Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka.

Týden po jeho vyznání dostala v talk show Honzy Dědka možnost promluvit také Ivana Andrlová. Ta na laškování s Čenským vzpomíná z trochu jiného úhlu pohledu. Uvedla, že oba mladí herci byli tehdy zadaní.

„Moje první princezna byla Lenka v pohádce Princ a Večernice. Princové jsou na draka přišli o něco později. Když jsme točili tuhle pohádku, chodila jsem s jedním spolužákem muzikantem. Honza Čenský vypráví, jak mě celou dobu miloval, ale trošku taky lže, musím říct. Uvedeme to na pravou míru. Já jsem byla v té době velmi zamilovaná a on byl v té době taky velmi zamilovaný do úplně někoho jiného. Takže to byla láska platonická, a protože nebyla opětovaná, zůstala platonickou,“ popsala Andrlová spolupráci s kolegou, který se mezi ženami těšil a stále těší velké oblibě.

Ivana Andrlová měla vůbec štěstí na kolegy, kteří platí za gentlemany a erotické symboly. S vděčností v hlase zavzpomínala také na spolupráci s Janem Čenským a Lukášem Vaculíkem. Ten z ní byl tak nervózní, že si při milostné scéně odložil jen triko.

„Vždycky jsem byla v roli zaučovatelky. Nejdřív to byl Honza Čenský, pak Honza Šťastný a pak Lukáš Vaculík. Když se mnou točili velké role, už jsem byla známá a oni začínali. V pohádce Za humny je drak byl Honza Šťastný byl ještě na gymnáziu a teprve nastupoval na DAMU. Točil dva dny mého nápadníka, byla tam svatba, hostina a měli jsme se políbit a on si na to zřejmě musel dát dva fernety. Vaculíka jsem zase zaučila ve Větru v kapse. To byl jeho první veliký film. Tam jsme taky měli postelovou scénu, kdy za mnou Lukáš vylezl oknem do vily. Byli jsme pod peřinou, Lukáš byl nahoře nahý, ale na nohou měl džíny, protože se styděl svléknout,“ popsala herečka s úsměvem na tváři před dobře se bavícím Honzou Dědkem a vysvětlila, jak přesně se točí postelové scény. Na to se mohou diváci podívat v úterý večer na Primě.

Babičce nevěří, že hrála princezny, tvrdí Andrlová

V oblíbené show Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka Andrlová také otevřeně popsala, jak se od princezen posouvala k vážnějším rolím. Doma si prý před dcerou a vnučkou musela obhájit, že je skutečně tou slavnou filmovou princeznou. Nikdo jí to totiž nechtěl věřit.

„Když byla moje dcera Míša malá, zásadně se na nás nekoukala v televizi. Jednou jsem jí říkala, pojď se dívat, táta je v televizi – a ona si přála pustit krtka. Měla ráda jen pohádku Za humny je drak. S tím, že jsem populární, se moc nesrovnala. Když byla větší, už jsem nebyla tolik v televizi, to už jsem hrála v divadle. Jednou mi volali z jednoho časopisu, chtěli se mnou udělat rozhovor. Dcera nechápala proč. Trošku naštvaně jsem jí řekla, že proto, že jsem slavná. A na to mi ona řekla: ‚Matko, kdo ti to nakukal?‘ Teď už mám čtyřletou vnučku a nedávno koukala na cizí pohádku, kde jsem mluvila zlou královnu. Ptala jsem se jí, jestli poznala, že jsem tu královnu mluvila já. A ona se tak bedlivě podívala a řekla: ‚Jakože ty jsi mluvila jejím hlasem?‘ Řekla jsem jí: ‚Ne, ona mluvila mým hlasem.‘ A tak se na mě tak shovívavě podívala a řekla: ‚Babičko, babičko, to se ti asi jenom zdálo.‘ Když maminky dětem říkají, že jsem ta princezna, děti jen zděšeně koukají. Nemůže jim dojít, že tahle stará paní, ta hodná babička, je ta princezna,“ dodala skvěle naladěná herečka, která Dědkovi prozradila i to, že v dospívání rozhodně nebyla princeznovský typ. Daleko více ji lákaly klučičí party, lezla po stromech a klasické pohádky nesledovala.

Více se o Ivaně Andrlové dozvíte v úterý večer, kdy má další díl Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka premiéru. Pozvání do pohádkového speciálu populární talk show kromě Ivany Andrlové přijali též Josef Dvořák (80) a Petra Nesvačilová (36).


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.