Celebrity

30. července 2022 07:30

Vanesa Havlíková

Jiří Mádl o klášterní škole: Zakazovali nám mobily, erotiku jsem znal jen z povídek

Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka (28) - Jiří Mádl o prvních erotických zkušenostech

Jiří Mádl (35) je známý český herec, režisér a začínající spisovatel. Během letního rozhovoru s Honzou Dědkem prozradil, jak zvládal klášterní školu nebo kde získal první erotické zkušenosti, a zavzpomínal také na pohádkovou roli, která mu zkazila rande.

Jiří Mádl je uznávaný a stále velmi obsazovaný český herec. Nově se však rozhodl vrhnout na spisovatelskou dráhu. Před časem napsal svou první knihu s názvem Přitažlivost planety Krypton, která zaznamenala ihned po vydání velký úspěch.

Jak vypadala erotika v klášterní škole?

Mádl se v několika filmech objevil v milostných scénách, jeho první kniha má lehce erotický obsah a nyní v Pohádkových 7 pádech Honzy Dědka ze zámku Blatná prozradil, kde nasbíral své první intimní zážitky.

„Ve třinácti letech jsem studoval v Rakousku na gymnáziu, které bylo velmi výběrové, ale klášterního typu. Žije se tam podle starých poměrů a duchovní se starají o osazenstvo. Neměli jsme dovolené mobily – jen na večer – a nesměli jsme číst časopisy jako Bravo,“ začal své vyprávění sympatický herec v zábavné show.

„Tehdy začínal internet a duchovní tam velmi šikovně blokovali stránky, které jsme jako mladí kluci chtěli najít. Neuměli ale zablokovat erotické povídky, protože ty byly v různých jazycích. Maďaři nám doporučili, ať nehledáme obrázky, ale povídky. A tam to nějak začalo,“ zavzpomínal Mádl na své rané erotické zkušenosti, které zužitkoval i ve své románové prvotině.

Kniha Jiřího Mádla vznikala ve vlaku

Na psaní knih se Jiří Mádl dal teprve nedávno, příběh své prvotiny ale nosil v hlavě už delší dobu. Nakonec ji začal psát za jízdy ve vlaku. „Už delší dobu jsem uvažoval, že napíšu knížku. Vlastně už jako dítě. A pak jsem nedávno stál na nádraží v Bratislavě, uvažoval jsem, jestli už není čas něco napsat, a pípla mi SMS, ve které bylo, jestli nemám nějakou knížku. Tak jsem sedl do vlaku a už někde u Brna jsem ji začal psát,“ popsal, jak vznikl jeho literární debut.

Zatímco na poli spisovatelském je nováčkem, s herectvím má letité zkušenosti. Některé role mu však kromě radosti z práce přinesly i pár trapasů. „Pohádky točím rád. Je ale blbé, když na vás pak na ulici křičí Záprtku. Když jde člověk s nějakou slečnou, nechce být za Záprtka, že jo... To se mi totiž vážně stalo a je to trapné,“ připomíná Mádl svou roli čerta v pohádce Láska rohatá, v níž byl nezapomenutelný.

Sdílejte článek
Štítky kniha režisér herec spisovatel Honza Dědek 7 pádů Honzy Dědka erotika scenárista Jiří Mádl Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.