Celebrity

23. října 2021 05:50

redakce Prima Ženy

Jiří Mádl a ženy: Chodil se dvěma ex Kotka, ale i s hvězdami Slunečné

Talentovaný herec, režisér a scénárista Jiří Mádl slaví pětatřicáté narozeniny. Jako náctiletý vtrhl s Vojtou Kotkem do světa filmu a z nevycválaného rošťáka se stal muž a autor charakterních filmů. Ačkoliv miluje děti, tu pravou k založení rodiny ještě nenašel. Osud mu ale přichystal výčet zábavných životních situací a jeho přítelkyně jsou čas od času bývalé partnerky jeho hereckého parťáka Kotka.

Jiří Mádl sice zazářil společně s Vojtou Kotkem v komedii Snowboarďáci a Rafťáci, ale bývalý hokejista se během let vyprofiloval i v nadaného scénáristu a režiséra, který se nebojí zajímavých témat. Snímek z roku 2014 Pojedeme k moři si vysloužil několik filmových cen.

Během dlouho připravovaného snímku Na Střeše musel Mádl přeobsadit jednu z hlavních rolí kvůli tragické nehodě Jana Třísky. Natáčení filmů, ať už jako herec nebo režisér, umně propojuje s krásnými ženami.

Stejně jako Kotek chodil Mádl s Terezou Rambou

Tereza Ramba si s Jiřím Mádlem ve filmu zahrála už dohromady šestkrát. Tři roky poté, co Tereza chodila po natáčení Snowboarďáků s Vojtou Kotkem, se dali dohromady s Mádlem. „Nám to nevadilo, my jsme spolu místo toho hodně nejdřív popíjeli, tančili a hovořili. Pak vařili, jedli a hovořili,“ popsala pro Blesk.cz dnes již vdaná Tereza krátký vztah, který se plynně přetavil v krásné přátelství. V posledním filmu si spolu dokonce zahráli rodiče a jejich herecké děti dostávaly během natáčení hysterické záchvaty.

Nejdelší vztah s Evou Josefíkovou nevydržel

I další bývalá přítelkyně Jiřího Mádla je čerstvou maminkou. S pohlednou brunetou Evou Josefíkovou chodil herec několik let, ačkoliv tomu první dojem herečky z Jiřího příliš nenapovídal. Eva se nechala slyšet, že si o Mádlovi myslela, že je blbec. Nakonec spolu zůstali tři a půl roku. A důvod rozchodu? Podle Jiřího Mádla za tím stály rozdílné povahy a představy o životě.

Jiří Mádl přemluvil hvězdu Slunečné, aby začala hrát

Po Evě Josefíkové chodil Mádl s Bárou Jánovou. Obě dvě herečky spojuje to, že hrají v úspěšném seriálu Slunečná. Ačkoliv vztah Jiřího a Báry patřil mezi ty kratší, nedá na sebe dvojice dopustit. Byl to totiž právě on, kdo Báru přemluvil, aby vyzkoušela herectví. Tehdy pracovala jako asistentka v televizi a po setkání s Mádlem se přihlásila na herecké workshopy do Spojených států.

Nová láska a další ex Vojty Kotka

Po několika vztazích s ženami, které nejsou veřejnosti známé, se Jiří Mádl v létě 2021 objevil s tmavovlasou kráskou na filmovém festivalu v Karlových Varech. Jeho novou přítelkyní je stylistka Andrijana Trpkovič, která se ve filmové branži věnuje kostýmům a scénografii. S pohlednou rodačkou z Běloruska přitom v roce 2008 randil jeho kamarád Vojta Kotek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.