Herečka Ivana Andrlová je nadšená v důchodcovských papučích. Řekla proč

1. MISE (31) – S maminkou na obědě

Usměvavá herečka Ivana Andrlová, kterou si všichni pamatujeme z rolí princezen, s chutí přijala roli důchodkyně. Ve známém seriálu ztvárnila maminku Kristýně Leichtové. A její příjezd způsobí pěkné pozdvižení.

Když se řekne Ivana Andrlová, snad každému se vybaví upřímná a laskavá princezna nebo rázná a nebojácná dívka. Ať už ta z pohádky Princové jsou na draka, Chytrá princezna, Za humny je drak nebo Co takhle svatba, princi? Tak či tak, do povědomí většiny diváků se nesmazatelně zapsala právě těmito rolemi.

Sympatická herečka s nezaměnitelným hlasem už ale postavám princezen dávno odrostla. Od maminek a tetiček dospěla ještě o generaci dál. V oblíbeném seriálu 1. MISE ztvární tchyni Jana Dolanského coby přísného plukovníka Hofmana a matku vrchní sestry Alice v podání Kristýny Leichtové. „Není se čemu divit, je mi jedenašedesát. Kdyby se dnes chodilo do důchodu jako dřív, už bych v něm byla,“ komentuje s nadhledem svou roli starší dámy Ivana, kterou tato nabídka rozhodně nijak neurazila. „Naopak, jsem ráda. Chci hrát důchodkyně, ale málokoho to zřejmě napadne. Ale já už princezny opravdu hrát nemůžu,“ usmívá se.

Ivana Andrlová připraví Leichtové pěkně horké chvilky

Její náhlý příjezd zaskočí především Ivaninu seriálovou dceru Alici, která mamince ještě neřekla, že jsou s Danem tak trochu na kordy, a dokonce aktuálně žijí odděleně. Bude proto muset zaimprovizovat a poprosit svého Dana o pomoc. Ten přes prvotní rozčarování nakonec souhlasí s tím, že budou před maminkou tvrdit, že je vše v pořádku. Překvapivě se dokonce vžije do iluze spokojeného manželství víc, než Alice čekala.

Nejenže je ke svojí tchyni nebývale milý a pozorný, když vycítí příležitost, nabídne jí v dalším díle seriálu 1. MISE, který uvidíte ve středu od 20:15 na Primě, aby u nich na pár dní zůstala. To už Alice vycítí, že to není jen tak. Dan to dělá schválně a očividně tím něco sleduje.

Ačkoliv si Ivana Andrlová v akčním seriálu mnoho vypjatých situací neužila, o drama se jí v den natáčení postaral sám život. „To ráno jsem si zabouchla klíče. V bytě zůstaly i klíče od auta. A tak jsem musela narychlo řešit, jak se brzy ráno dostat do ateliérů. Celou dobu jsem se modlila, aby klíče od bytu, které jsem měla z druhé strany zámku, nebyly otočené. Naštěstí jsem nemusela volat zámečníky, ale celý den jsem byla na nervy,“ vzpomíná Andrlová, která díky tomu na toto natáčení jen tak nezapomene.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.