Melša a Hrnčiříková jsou zpět v oblíbeném seriálu. Bývalí kadeti bojují o život

1. MISE (31) – Zraněná Ester

Krásná Beáta Hrnčiříková a charismatický Radek Melša se opět objeví v úspěšném seriálu z vojenského prostředí. Jejich postavy se po delší době vracejí do rubavské nemocnice. Na rozdíl od ostatních frekventantů je ale čeká úplně jiný boj – boj o vlastní zdraví. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Vojenské kadety, kteří ve známém seriálu bojují o místo v prestižní mezinárodní jednotce a plánují se účastnit důležitých zahraničních misí, by rozhodně ani ve snu nenapadlo, že své bývalé kolegy, již v kurzu nebyli tak úspěšní jako oni, potkají zrovna při této příležitosti. Budou je totiž muset ošetřovat jako vážně raněné.

Když do rubavské nemocnice přivezou přeživší až z dalekého Mali, kadeti nestačí na příjmu valit oči. „Ester?“ zírá nevěřícně na svou exrivalku Eva v podání Annette Nesvadbové. „Ty kráso,“ okomentuje to Vláďa, jenž je jindy samá legrace, tentokrát ale i jeho přejde smích. Takové setkání si rozhodně nepředstavovali.

Hrnčiříková i Melša na pokraji sil

Exotická kráska ale bohužel není jediným pacientem, který je frekventantům dobře znám. Společně s ní přivezou v dalším díle seriálu 1. MISE, který uvidíte ve středu od 20:15 na Primě, i Radka Melšu coby milého Ondřeje Stejskala. Zatímco Ester budou lékaři zachraňovat oko, u Ondřeje vynaloží při operaci veškeré síly, aby jeho zranění nebylo fatální a sympatický mladík mohl dál chodit.

I když je to už nějaký čas, co v kurzu MISE zůstala jen šestice těch nejlepších, Ester a Ondřej jim byli rovnocennými soupeři. Nakonec to byli právě oni, kteří vypadli jako poslední dva. Postavě Radka Melši se stalo osudným sblížení s pacientkou, ze které se vyklubala špionka. „Touhle zkouškou neprošel,“ líčil tehdy zásadní chybu seriálového Ondřeje. Beáta Hrnčiříková zase musela výcvik opustit kvůli tomu, že chybně určila pacientovu diagnózu. O to hůř, že ji k tomu podle navedl Libor Matouš jako vychytralý svůdník Fryvaldský.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.