zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Další rande hezouna z 1. MISE. Zlomí srdce zamilované intrikářce?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 06.10.2021
Podváděla kvůli němu, radila mu, ale on si toho ani nevšiml. Sukničkář z 1. MISE už pozval na rande nespočet dívek, ale zamilovaná Jana se doteď nedočkala. Až nyní přišla její šance. Ohromí svého milého na rande natolik, že se kvůli ní změní? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

reklama

Kateřina Zapletalová se jako Jana Svěcená zamilovala do kolegy a soupeře zároveň. Mezi frekventanty 1. MISE sice panuje určité napětí a leckdy otevřená nevraživost, protože se každý z nich touží dostat do elitní mezinárodní jednotky, ale citům holt člověk neporučí. Jana se ale navíc bohužel zakoukala do největšího sukničkáře v okolí.

Zalíbit se mu a sbalit ho, se Jana snažila už několikrát. Zářivě se na něho usmívala, radila mu a pomáhala, jak jen to šlo. Ale její vyvolený, floutek Vladimír Fryvaldský v podání Libora Matouše, byl jako slepý. Jana přitom neváhala, a dokonce kvůli němu intrikovala tak, aby mu zachránila kůži a z týmu vypadl někdo jiný.

Zamilovaná Jana se konečně dočká rande s Vladimírem

Na rande ho Jana dostane až oklikou přes studijní materiály. Vychytralý Vláďa totiž vymyslí, jak se zbavit povinnosti dělat výpisky a přitom je získat. To Janu zaujme a prosí ho, aby se s ní o ně podělil. Vláďa zprvu nechápe, proč by to měl dělat. „Abych měla volnej večer,“ odpoví upřímně Jana. „No a co z toho budu mít já?“ ptá se na rovinu Vláďa. „Volnej večer se mnou?“ navrhne mu koketně zamilovaná Jana.

Kateřina Zapletalová.
Autor: FTV Prima Kateřina Zapletalová.

Nebyl by to sukničkář Vladimír, aby nevyužil příležitosti, která se mu sama nabídla. Co se děvčat týče, nelení. Na rande pozval i Sandru Novákovou jako nepřístupnou doktorku Růžičkovou. I nyní nadšeně souhlasil. Společný večer se navíc slibně vyvíjí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1. MISE (7) – Rande Jany a Vladimíra

Dosáhne Vladimír svého a podaří se mu Janu jen svést? Nebo ho Jana natolik okouzlí, že vznikne v 1. MISI nový pár? Neskončí to jen zlomeným srdcem?

1. MISE - Hofmanovi.

Exkluzivně: Krize v manželství Hofmanových na spadnutí. Zvítězí práce, nebo rodina?

Nezapomeňte sledovat další díl seriálu 1. MISE ve středu od 20:15 na Primě.

Exkluzivně si ho můžete pustit již nyní v naší Videopůjčovně. Na předchozí epizody se podívejte v archivu na iPrima.cz.

reklama

Související témata: 1. MISE , seriál 1. MISE , Libor Matouš , Kateřina Zapletalová , Sandra Nováková , zlomené srdce , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama