Intriky a láska v 1. MISI. Která zamilovaná dívka zamíchá kartami osudu?

1. MISE (4) - upoutávka

V seriálu 1. MISE se naplno rozhořel boj o místa v elitní jednotce. Vznikají první tajné úmluvy a koalice. A nejen to. Pro sexy floutka Vláďu vzplálo i první dívčí srdce! Bude láska motivem k podvodu? Podívejte se v exkluzivních ukázkách.

Od začátku bylo jasné, že zasloužit si místo v prestižní mezinárodní jednotce a uspět v 1. MISI nebude jen tak. Jako by nestačily náročné podmínky a tvrdý výcvik sám o sobě, vedoucí mladých frekventantů je v soutěživosti ještě podporují. Do všeho se navíc začínají míchat city.

Když vojenský psycholog Vít Jelen v podání sexy Pavla Řezníčka kadetům oznámí, že jejich úkolem bude vybrat jednoho z nich, který skupinu opustí, dají se očekávat první uskupení a tajné dohody. Jiří Böhm alias František Dobeš má ve svém výběru jasno hned. Chce se zbavit největšího flákače Vladimíra. Ke stejné volbě nabádá i ostatní. Jenže to netuší, že proti němu v tichosti stojí jiný soupeř než frekventant Vláďa.

V 1. MISI se rozjíždějí první intriky i lásky

Že se Kateřina Zapletalová jako Jana Svěcená do Vladimíra zakoukala, si všimly už i ostatní holky. Jen on samozřejmě ne, ač náznaky Jany jsou více než zřetelné. V jeho přítomnosti je v rozpacích, neustále se usmívá, a dokonce se vzdá vlastní pochvaly a poradí mu během operace, jen aby ho plukovník Hofman uznale ohodnotil.

Proto když rozjede Franta Dobeš svůj plán na odstranění Vladimíra, začne Jana přemlouvat ostatní ve skupině, že Vláďa přece špatný není a zaměřit by se měli spíše na Frantu, který je na něho poštvává. Navíc se rozhodne Vladimíra nenápadně varovat.

Zamilovaná Jana má tajný plán

I přesto, že se Jana neúnavně snaží zbylé frekventanty nahlodat a zjišťuje, jak si u nich Vladimír stojí, má strach, že si její miláček nakonec přece jen vytáhne černého Petra a bude muset z vojenského projektu odejít. Že by to byla škoda, mu i osobně přizná. Navíc má pocit, že si její radu, aby byl milejší a ve skupině aktivnější, k srdci moc nevzal. Vezme tak jeho budoucnost do vlastních rukou.

Co Jana v pokoji u kluků dělala? Jaký má plán? Každopádně se zdá, že zamilovaná holka možná ještě pěkně zamíchá kartami osudu.

Těšte se na emotivní díl seriálu 1. MISE už ve středu od 20:15 na Primě.

Jestli se ho nemůžete dočkat, pusťte si ho exkluzivně již nyní ve Videopůjčovně. Předchozí díly pak najdete na iPrima.cz nebo na YouTube.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.