Sandra Nováková je jako Saša zpět a nelení. Hned vyráží na rande s kolouškem

1. MISE (6) - upoutávka

Sandra Nováková se jako nepřístupná Saša Růžičková vrací zpátky na televizní obrazovky. Vídat ji budeme v seriálové vojenské novince, kde si rovnou domluví rande s jedním z mladých frekventantů. Jak tento její přímočarý vstup na scénu ovlivní vztahy mezi kadety? A co ji nakonec přiměje, že přes počáteční výsměch do projektu nastoupí? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Kdo by si byl tipnul, že cílevědomá Saša Růžičková, dokonale upravená, v sukni a botách na podpatku, se nechá přesvědčit a bude dobrovolně absolvovat vojenskou buzeraci a tvrdý výcvik v 1. MISI? Na tuto možnost by si vsadil jen málokdo. I když se Saša nejprve celému nápadu vysměje, nakonec své rozhodnutí změní. Proč? Může za to snad frekventant Vláďa, kterému se podaří uhnat ji na rande?

Plán Jana Dolanského jako plukovníka Dana Hofmana vyšel dokonale. Příchod atestovaných doktorů rozpoutal mezi stávajícími frekventanty opravdový boj o pozice. Ačkoliv se jednalo pouze o vychytralý krok a dotyční lékaři byli Hofmanem jen nastrčení, aby přispěli ke zvýšení konkurenčních podmínek, rozhodl se Hofman povolat do projektu 1. MISE skutečné zájemce s atestací. Doporučení na mladé šikovné doktory si vyžádá od Žáka.

Ten sáhne po osvědčených lékařích – Saše Růžičkové a Prokopu Hlinkovi. Na scénu se tak vrací jejich představitelé Ondřej Rychlý a Sandra Nováková. Právě ta se ale Žákovu nápadu v první chvíli doslova vysměje. Podívejte se v ukázce.

Sandra Nováková se jako Saša dočká v mžiku pozvání na rande

Když pobavená Saša z nemocnice odchází, zastaví se u mladých frekventantů. Zaujme ji, že při jejich nácviku skutečně hoří nebo dokonce vybuchují rozličné předměty. Jejího zájmu ohledně průběhu výcviku využije sukničkář Vladimír Fryvaldský, který nezaváhá a během jediné minuty ji bez mrknutí oka sebevědomě pozve na rande. To vše přímo před zraky zamilované kolegyně Jany, která jejich námluvy naštvaně sleduje.

Dalo se čekat, že nepřístupná Saša pošle mladíka do příslušných míst, ale chyba lávky. Jeho drzost a přímočarost ji zaujala natolik, že svolila.

Vladimír odhalí na rande své plány do budoucna

Na rande v Depotu dojde na otázku, proč se vlastně Vladimír vojenského projektu účastní. „Když jsi z tak dobrý doktorský rodiny, tak proč jsi přistoupil na takovou buzeraci?“ ptá se Saša Vládi. „Protože nechci bejt doktor,“ odpovídá překvapivě Vladimír. „Takže chceš bejt voják?“ ujasňuje si doktorka Růžičková. „Ne,“ zní jednoznačně Vládi odpověď. „Tak o co ti jde?“ nenechá se odbýt Saša.

Vláďa se jí ale zeptá na její plány do budoucna. Saša přesně ví, co chce – primariát, následně ideálně pozici ředitelky nemocnice. Je jí však jasné, že to nebude hned, počítá s deseti až patnácti lety tvrdé práce. Případně by se jí hodili investoři, kteří by jí pomohli zařídit soukromou kliniku. To Vladimír nechce na něco takového spoléhat nebo čekat na úspěch tolik let.

Podívejte se na jeho plán.

Je to právě tato upřímná zpověď Vladimíra a jeho jasná vize, která Saše otevře oči a uvidí skutečné příležitosti, které by mohla úspěšným absolvováním vojenského výcviku a následným prestižním místem v zahraniční misi získat? Nebo se rande vyvine podle Vladimírova přání a bude Sašiným skutečným motivem touha po mladíkově přítomnosti? Nezapomeňte sledovat další díl seriálu 1. MISE ve středu od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.