Ondřej Rychlý znovu na obrazovkách. Nabízí exkluzivní pohled do zákulisí

1. MISE - Ondřej Rychlý natáčí, co vše se děje během pauzy

Zajímalo by vás, co se asi děje v zákulisí na natáčení jednoho z největších seriálů na Primě? Jak tráví herci svůj čas, když nejsou zapnuté kamery a vše se připravuje? Díky Ondřejovi Rychlému a jeho speciálnímu vlogu to můžete zjistit. Podívejte se na exkluzivní video.

Kdo nikdy nebyl na natáčení ať už seriálu, filmu, nebo nějakého televizního pořadu, možná netuší, že jde velmi často především o dlouhé čekání. Než se dostanete před kameru a odehrajete svůj part, trvá to nekonečné desítky minut. Někdy i hodin. A právě jednu takovou pauzu zachytil v zákulisí seriálu 1. MISE herec Ondřej Rychlý, kterého budeme opět vídat jako Prokopa Hlinku.

Hned v úvodu nám Ondřej objasňuje, že vlastně nikdo neví, na co přesně se čeká. Jednoduše se čeká. Nechá kameru zapnutou na svém stole a poskytuje nám tak autentický pohled do pauzy během natáčení. Vidíme tak, že někteří herci se nudí, koukají do mobilu, jiní si procházejí text nebo si povídají.

Dlouhé čekání způsobil herec Pavel Řezníček

Nakonec nám Ondřej prozradí, že se celou dobu čekalo na herce Pavla Řezníčka, protože měl špatný kostým. Sympatický Rychlý na něj dokonce i otočí kameru, takže Pavla vidíme, jak sedí jako vojenský psycholog Vít Jelen před frekventanty za stolem. Ač je v seriálu 1. MISE ve srovnání s plukovníkem Hofmanem ten umírněnější, ani on nemá leckdy s kadety moc slitování.

Právě doktora plukovníka Hofmana, kterého hraje Jan Dolanský, již můžeme vidět, jak prochází mezi lavicemi. Jeho výraz už připomíná přísného a neústupného Hofiho, který se s frekventanty jednoduše nemaže a drtí je, co to jde.

Vedle Ondřeje sedí krásná herečka Sandra Nováková, která nám ukáže, že i ona se umí pořádně zašklebit. „Fuj, já se nechci vidět,“ říká pak Ondřejovi. Ten využije situace a hned zavtipkuje: „Tak tady ta dneska vůbec nepřišla opilá na natáčení,“ popíchne Sandru. „Cože?“ reaguje překvapeně Sandra a oba už se jen smějí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.