Tato exotická kráska je novou tváří seriálu 1. MISE: Adoptovaná nejsem!

První MISE (1) - upoutávka

Konečně nová tvář na televizních obrazovkách. Mladá herečka Beáta Hrnčiříková se již brzy divákům představí jako jedna z frekventantek usilujících o místo v prestižní mezinárodní jednotce v seriálu 1. MISE. Jak se tato sympatická dívka s exotickým zjevem z Havířova dostala k herectví? Beáta dostává pravidelně dotazy na svůj původ, v něm má ale jasno. Podívejte se na exkluzivní video a fotogalerii.

Beáta Hrnčiříková paří k jedné z dvanácti nových tváří dlouho utajovaného seriálu, kde ji bude kolegiálně komandovat Jan Dolanský, Marek Němec nebo Pavel Řezníček. Beáta ztvární v 1. MISI otevřenou a občas trochu drzou Ester Kleinovou, která je i přes svou přímočarost velmi disciplinovaná. Její postava patří mezi 12 frekventantů, kteří se pod vedením špiček v oboru budou ucházet o místo v elitní skupině, jež se vydá na důležitou vojenskou misi.

Sama Beáta by ale v její kůži být nechtěla. „Já bych na vojnu určitě nešla, psychicky bych to nezvládla,“ vysvětlila. Navíc si je moc dobře vědoma, jakých extrémním podmínkám jsou příslušníci armády vystaveni. „V uniformě se cítím zpoceně, rozhodně to skutečným vojákům v horkém letním počasí nezávidím,“ uvedla sympatická herečka pro Prima Ženy.

Beáta Hrnčiříková a její exotický vzhled vyvolává otázky

Beáta na první pohled zaujme svým exotickým vzhledem. Logicky tak člověka napadne, že její kořeny asi sahají daleko za hranice republiky. Nenechte se ale mýlit. Beáta o žádných cizích předcích neví. „Myslím, že žádného příbuzného v exotice nemám, a pokud, tak asi velmi vzdáleného. Jsem podobná oběma svým rodičům, takže adoptovaná natajno určitě nejsem,“ smála se Beáta.

Stejně jako většina malých holčiček i Beáta zprvu toužila stát se princeznou. Pak ke svým zálibám přidala herectví, zpěv a tanec a o jejím budoucím povolání bylo jasno. „S kamarádkami jsme blbly, dělaly představení pro vesnici. Pocházím z Havířova, ale vyrůstala jsem v jižních Čechách, v malé vesničce Vícemil. Když jsme s rodinou vybírali, kam na střední školu, uvažovali jsme, jak skloubit zpěv, tanec, herectví, a tak jsem šla na konzervatoř do Ostravy,“ řekla jednadvacetiletá absolventka Janáčkovy konzervatoře.

Na premiérový díl seriálu 1. MISE se těšte už v neděli 29. srpna na Primě.