Celebrity

2. července 2022 13:37

redakce Prima Ženy

Proč se Petra Nesvačilová schovala do rozevlátých žlutých šatů? Herečka čeká dítě

Petra Nesvačilová (36) na zahájení filmového festivalu v Karlových Varech schovala téměř každý centimetr svého těla pod rozevláté žluté šaty. Herečka k tomu měla zásadní důvod, do Karlových Varů totiž dorazila těhotná.

Sympatická Petra Nesvačilová v Karlových Varech zvolila model, který v podstatě zahalil celé její tělo. V šatech od Tatiany Kovaříkové nechala odhalený pouze obličej. Měla k tomu ale opravdu životní důvod.

„Petra je v jiném stavu, chtěla to ale ještě chvíli tajit,“ řekla deník deníku Blesk jedna z kolegyň budoucí maminky. Je tedy otázkou, zda už o požehnaném stavu ví nejbližší příbuzenstvo.

Herečka je známá tím, že nemá potřebu novinářům sdělovat každou událost ze svého soukromí. Partnera Tomáše veřejnosti představila letos v květnu. Před cestou na filmový festival stihla dvojice pobyt u moře. Za rok už ovšem vyrazí na dovolenou a možná i do Karlových Varů ve třech.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.