Celebrity

2. července 2022 09:09

Josef Šťastna

Vynesly snad plavky? Spisovatelka Třeštíková a exmanželka miliardáře šokovaly Vary

Při slavnostním zahájení filmového festivalu v Karlových Varech chtějí některé ženy promenádu po červeném koberci zvládnout se ctí, jiné však chtějí šokovat a strhnout na sebe všechnu pozornost. Možná proto letos některé dámy odložily podprsenky nebo vyrazily do víru dění v outfitu, který připomínal plavky. Odhalenou kůži se rozhodly vystavit spisovatelka Radka Třeštíková (41) či exmanželka miliardáře Marka Dospivy.

Spisovatelka Radka Třeštíková po rozchodu s fotografem Tomášem Třeštíkem našla podle webu Expres.cz novou známost. Začala se údajně stýkat s osmadvacetiletým Jakubem Strachem, jenž je populární jako DJ NobodyListen.

Na zahájení filmového festivalu Třeštíková dorazila s kamarádkou Emmou Smetanou a kolem krku měla obojek. Fotografům nabídla pohled na vysportované bříško i umělá ňadra. Outfit, který vymyslela návrhářka Veronika Mušková, byl opravdu hodně odvážný. Nutno ale uznat, že provokující spisovatelka má postavu, se kterou si kontroverzní „plavkový model“ může dovolit.

Podívejte se, jak vypadalo zahájení karlovarského festivalu:

Kus odhalené kůže v Karlových Varech předvedla i bývalá manželka miliardáře Marka Dospivy. Eliška Felixová taktéž vypadala, že ze slavnostního zahájení může jít rovnou na plovárnu. I ona si ale ve svých 45 letech může extravaganci dovolit, je totiž vidět, že si hodně hlídá figuru.

Podprsenku nechala doma i Tereza Ramba

Třetí ženou, která se rozhodla, že na slavnostní zahájení festivalu podprsenku rozhodně nepotřebuje, a odhalila značnou část dekoltu, byla herečka Tereza Ramba. Dvojnásobná matka rozehrála hru s ležérně schovaným poprsím a řada fotografů čekala, zda Tereza dekolt uhlídá celý páteční večer.

Zvládla to ale bravurně a ukázala, že s rostoucím věkem je stále odvážnější a doby, kdy se ještě jako Tereza Voříšková na velkých akcích objevovala v usedlých až nudných modelech, jsou pryč.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.