Celebrity

13. června 2022 13:40

Josef Šťastna

Jordan Haj ukázal modré nehty a promluvil o seznámení se Smetanou. Kdo je větší frajer?

7 pádů Honzy Dědka (22) - upoutávka

Hudebník Jordan Haj (33) a zpěvačka Emma Smetana (34) vytvořili úderné duo, kterému se daří v profesním i rodinném životě. Oba nyní promluvili o tom, jak probíhalo jejich osudové setkání. Jordan Haj, který v poslední době své prsty krášlí různobarevnými laky na nehty, také uvedl, že s Emmou na začátku vztahu měli tendenci trumfovat se v tom, kdo je větší intelektuál.

Zpěvačka a její životní partner zažívají úspěšné období. Doma jim radost dělají dcery Ariel Ava a Lennon Marlene, mimo rodinný krb je hřeje, že jejich hudbu hodnotí pozitivně fanoušci i kritika.

Dvojice nyní přijala pozvání do talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kde promluvili o své pověstné aroganci i okolnostech seznámení. Emma Smetana hned vysvětlila, že vnímání namyšlenosti a pýchy je vždy o úhlu pohledu.

„Myslím, že za všechny věci, které ty si, Honzo, vykládáš jako sebevědomí, můžou milující rodiče. To je dobrý základ, ze kterého člověk vyroste a cítí se na světě dobře. Pak působí tak, že si stojí za tím, co říká. Někdo se z toho zhroutí, někdo to ocení,“ vysvětlila svůj pohled Emma Smetana. Její partner ji hned podpořil, když tvrdil, že společnost bere jinak sebevědomé muže a sebevědomé ženy.

„Štve mě, že když je holka s názorem, všechny to hrozně irituje. Oproti tomu když jsi vesměs normálně vypadající chlap kolem třiceti, můžeš v klidu přijít na pobočku banky, usmát se a v pohodě to vykrást,“ tvrdil Dědkovi Jordan. Zda někdy zkoušel vyloupit banku, neprozradil. Oba umělci se raději rozpovídali o tom, jak probíhalo jejich seznámení. Podle Emmy při osudovém setkání hrály zásadní roli bílé zuby a teplá deka.

Kdo je sebevědomější intelektuál?

„Potkali jsme se v Praze v Celetné ulici. Je tam krásná barokní fasáda, na kterou se promítaly filmy Petra Nykla, a na ten zážitek mě vytáhl můj bratranec. Když jsem chtěla odejít, protože mi byla zima, zadržel mě, že přijdou jeho noví kamarádi a řekne jim, aby přinesli deku. A pak se na mě snesla deka,“ popsala v show 7 pádů Honzy Dědka bývalá moderátorka s tím, že když viděla Jordanovy bílé zuby, měla pocit, že se jí zjevil pohádkový Aladin, o kterém od dětství snila.

Cesta za společným štěstím však jednoduchá nebyla. Oba dva k sobě něco cítili, jako dva hodně mladí lidé ale měli tendence před sebou intelektuálně machrovat a dokazovat si, kdo má větší rozhled.

Dva týdny od seznámení se pořád předháněli, kdo má větší sebevědomí. Emma dokonce řekla, že se jeden druhého snažili intelektuálně „setřít“. Jordan byl ale hodně vtipný a Smetana se začala bát, aby jí nakonec nezlomil srdce. Bylo jí jasné, že má před sebou kluka, který je u žen hodně žádaný.

„Já jsem ale byla hodně úspěšná na mužském trhu,“ zdůraznila zpěvačka s tím, že Jordan ji také zásoboval traumatickými a dojímavými příběhy z dětství. Nakonec si spočítali předešlé sexuální partnery, ukočírovali trochu ega a klape jim to stále. Nejen o tom budou v úterý hovořit na Primě s Honzou Dědkem v jeho talkshow.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.