Celebrity

22. listopadu 2022 17:00

Karolína Oehmová

Anna Amélie Vašáková z Miss popsala své nejhorší rande: Už nikdy víc

Anna Amélie Vašáková (21) je semifinalistkou, která ze všech sil bojuje o korunku krásy. Pro web Prima Ženy teď otevřeně promluvila o svém nejhorším rande, které v ní zanechalo velmi negativní vzpomínky. Tohle, pánové, u této sympatické dívky rozhodně nezkoušejte.

Anna Amélie Vašáková z Prahy, která je v semifinále boje o titul Česká Miss Essens, sice ještě nikdy partnera neměla, zato hrůznou zkušenost z rande ano. Mimo to prozradila, jak to má s nahotou a jestli uvažuje o plastice.

Proč právě ty bys měla vyhrát Českou Miss Essens?

Myslím, že na tuto otázku by měla znát odpověď hlavně porota a diváci. Oni musí být spokojení s tím, kdo je bude reprezentovat. Doufám, že skrz televizní obrazovky dokážou rozlišit nejenom vnější krásu, ale i krásu osobnosti a charakter člověka.

Co ti imponuje nebo tě odpuzuje na mužích?

Odpuzuje mě, když muž nedodržuje hygienu. Když si například nečistí zuby a nesprchuje se. Lichotí mi, když má slušné vychování a ví, jak se chovat k ženám.

Co jsi měla v kabelce, když jsi jela na natáčení?

V kabelce jsem měla svačinu, kterou mi dělala mamka, protože jsem měla obavy z toho, jak to tady bude s jídlem. Takže jsem dostala dva chleby a řízky. Také jsem tam měla kosmetiku, abych se mohla upravit.

Jaké bylo tvé nejhorší rande?

Moc jich za sebou nemám, nejhorší rande v životě ale bylo, když jsme šli do kina. Bylo to první rande, takže jsme se vůbec nepoznali, a ten film trval asi čtyři hodiny, byl to dokument. Už nikdy víc.

Jakou nejhorší větu jsi kdy slyšela od svého partnera?

Nikdy jsem partnera neměla, takže žádnou.

Co všechno jsi schopná udělat pro kariéru?

Jsem schopná udělat hodně, ale určitě to má své hranice. Musela bych si pročíst smlouvu a zamyslet se nad tím, jaký by to na mě mohlo mít dopad v budoucnu.

Kam jsi schopná zajít v případě nahoty?

Úplnou nahotu určitě ne, ale se spodním prádlem bych byla v pohodě.

Jaký máš vztah k plastikám?

Určitě mi nevadí, ale musí být vkusné. Sama plastiku nemám a ani žádnou do budoucna neplánuji, protože jsem spokojená s tím, jak jsem se narodila.

Sdílejte článek
Štítky nahota krása plastika Praha Prima SHOW randění rozhovor Hledá se Miss Česká Miss Essens Anna Amélie Vašáková semifinalistka soutěž krásy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.