Celebrity

5. října 2023 19:58

Gabriela Kolinová

Anně Julii Slováčkové se vrátila rakovina. Cítím vztek i strach, svěřila se

Slováčková potvrdila, že se jí vrátila rakovina

Zpěvačka Anna Julie Slováčková (28) se v těchto dnech vyrovnává s nejvíc bolestivou zprávou. Vrátila se jí rakovina, navíc v těžší formě než poprvé. Anna na Instagram napsala, že cítí strašný vztek a zároveň má strach, ale je připravená bojovat.

Zpěvačka Anna Julie Slováčková prodělala rakovinu prsu a vypadá to, že nemoc se vrátila. Informaci zveřejnil po domluvě se zpěvačkou web SEDMIČKA. Následně to Anna Julie potvrdila na svém Instagramu.

„Vybojovala jsem si to poprvé – věřím, že to zvládnu i podruhé. Chtěla jsem vám to říct až po našem včerejším křtu v Lucerna Music Baru… nechtěla jsem to řešit do dne, který pro mě byl tak důležitý a který jsem usilovně tak dlouho připravovala… a taky jsem doufala, že můj první příspěvek po celém tom nádherném večeru bude o něčem jiném, ale už je to stejně venku a já k tomu samozřejmě vyjádření dát musím. Člověk míní… a něco tam nahoře nebo dole mění, a tak když jsem měla 8. 9. oslavovat vydání desky a nového klipu, potvrdili mi návrat rakoviny a na žádné oslavy už nebyla chuť. Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach,“ přiznala Anička.

„A taky mám pocit, že jsem všechny zklamala… nechci v nikom vzbouzet strach a nechci aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není. Usadila se mi tentokrát v plicích… ale i tak jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila,“ dodala a poprosila své fanoušky o shovívavost.

Dcera Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka se zákeřnou nemocí bojovala již v roce 2019. Od té doby o svém boji s nemocí statečně mluvila a sloužila jako vzor pro řadu lidí, kteří se ocitli v podobné situaci. Nyní ale přiznala, že potřebuje víc klidu.

Čtěte také: Samovyšetření prsou provádějte každý měsíc, radí odborníci. Podívejte se na videonávod

„Vím, že poprvé jsem s vámi sdílela hodně, ale potřebuji se s tím sama víc smířit a poprat o samotě... Alespoň dočasně. Pracovat budu i dál, dokud budu moci. A když nebudu moci, tak se holt svět nezboří. Dávejte na sebe pozor, prosím. Buďte zdraví. Mám vás ráda,“ uzavřela dojemnou zpověď.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.