Celebrity

28. září 2023 09:30

Karolína Oehmová

Smutná zpráva pro fanoušky. Zpěvačka Anna Slováčková oznámila pauzu

Anička Slováčková oznámila hudební pauzu

Usměvavá zpěvačka Anna Julie Slováčková vypadá jako andílek. Nyní ale zavzpomínala na školní léta, kdy byla někdy i pěkný čertík. Prozradila také, co ji čeká v kariéře. Fanoušky moc nepotěší.

Anička Slováčková přijala jako VIP host pozvání do oblíbené zábavné show, kterou sledovala v televizi s rodiči už jako malá holka. V tu dobu ještě snila o profesi veterinářky, malířky nebo spisovatelky. Prostě o něčem, co není úplně na očích lidí. To se ale jednoho dne zvrtlo a je z ní zpěvačka.

Byla špatná studentka, teď obědvá s ředitelkou

Se začátkem školního roku Anička zavzpomínala na svá studentská léta. „Na základní škole jsem byla strašná studentka. Na střední, až na moje nějaké osobní problémy, jsem byla celkem dobrá,“ říká zpěvačka, která pravidelně prvního září vystupuje na své základní škole. „Vždy, když mě něco trápí, tak se tam za nimi jdu podívat, pokecat a vzpomínat na to bezstarostné dětství. Dáme si vždy s paní ředitelkou oběd a je to super,“ směje se zpěvačka.

Anička Slováčková oznámila pauzu

Na první pohled se Anička zdá jako andílek, ve skutečnosti to je ale pěkný čertík. Alespoň na základní škole byla. „Dostala jsem poznámku za to, že jsem běžela na oběd a nedodržovala řadu. Vždy jsem měla ráda jídlo, takže kvůli němu jsem porušovala pravidla,“ přiznala Slováčková, kterou čeká křest nové desky s názvem Osudová. Její další plány ale fanoušky určitě nepotěší. „Řekla jsem si, že si dám trošku pauzu v hudební tvorbě a od stresu. Potřebuji si odpočinout, abych získala vítr do plachet a mohla tu plachetnici zase poslat dál,“ prozradila zpěvačka Anička Slováčková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2024

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.