2. srpna 2018 15:29

Zuzana Schneidewind

Ano, šéfová! To jsou Jitka Pagana a její syn Santo. Podívejte se na první fotky

Prima boj o kvalitní českou gastronomii nevzdává a kromě šesti podzimních premiérových dílů Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem, představí novinku Ano, šéfová! Pořad s gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem volně navazuje na Ano, šéfe!

Jitka Pagana dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu, ale před několika lety se i se synem vrátila do Česka. Každý z nich zde nyní vede vlastní restauraci, v níž se snaží zúročit zkušenosti s italskou pohostinností a německou precizností.

V pořadu Ano, šéfová! diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale budou moci také nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna. Ten je plný humoru a emocí, což je určitě dáno i tím, že Jitka se před mnoha lety provdala na Sicílii a Santo jako správný syn své matce na jedné straně neodporuje, přitom však má hlavu plnou vlastních nápadů. Scénář a režie: Vít Klusák, Filip Remunda

Podívejte se na první fotky šéfovského dua Pagana z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.