zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

10 překvapivých faktů o znamení Panny. Proč mohou do kláštera? A kdy opouštějí rodiny?

Jak vypadá herečka dnes?
Autor: MCA Television Jak vypadá herečka dnes?
Anna Kopečková , Vydáno: 19.09.2020
Znamení Panny a její charakteristika mluví jasně. Perfekcionismus je jejich druhé jméno, jsou praktické a tiché. Očekávání pro napínavý a dobrodružný život jsou tedy nulová. Panny ale umí překvapit, někdy i samy sebe.

reklama

Panny působí klidně, ale jejich mozek pracuje na plné obrátky. Dokážou analyzovat každý detail, což rozhodně patří mezi 10 nejlepších vlastností Panny. Jejich láska nebude patřit mezi ty nejjiskřivější, ale je hezká, něžná, a pokud budete mít štěstí, poznáte i tu hluboce vášnivou.

Panny milují stabilitu, ale když přijde na věc, dokážou vzít chirurgický nůž a bez lítosti říznout.

Panna jako bojovnice

Žena narozená v Panně působí něžně a ostýchavě, ale zdání klame. „Žena Panna dokáže opustit manžela kvůli muži, kterého potkala kdesi daleko za oceánem, porodit milencovo dítě, než se odhodlá k sňatku, a čelit nepřátelskému světu se vzpřímenou hlavou,“ píše astroložka Linda Goodmanová s dodatkem, že žena narozená v Panně má páteř z ocele a dokáže se rvát jako lev.

Panna je jako anděl
Autor: istock.com Panna je jako anděl

Pálení mostů umí Panny také

Ačkoliv žena Panna je věrná a miluje čistou lásku, v určitých případech dokáže pálit mosty. „Panna, která je nespokojená v manželství a najde lásku bez chyby (nebo si myslí, že ji našla, což je totéž), nebude váhat přetnout bývalá pouta,“ píše se v knize Sluneční znamení.

JAKÉ JSOU ŽENY VE ZNAMENÍ PANNY?

Charakteristický znak ženy v Panně

Samozřejmě upravenost, miluje dokonalé detaily a čistotu. Kromě toho je poznáte i podle smíchu. Když se ženy ve znamení Panny smějí, často to zní jako zvonění rolniček.

Kdy muž narozený v Panně utíká

„Druh Iásky, který se projevuje dramatickými city, sentimentálními sliby, slzavými vyznáními a rozbředlou náklonností, nejenže nechává muže Pannu chladným, ale může ho natolik vystrašit, že chytí nejbližší autobus nebo vlak pryč z města,“ píše Linda Goodmanová.

Záhady života
Autor: Shutterstock Záhady života

Proč mohou muži narození v Panně snadněji žít v klášteře?

Mnoho mužů – Panen může žít v celibátu snáze než muži v jiných znameních. Lásky se jim dostává sice už od dětství, ale v rámci rodičů nebo přátel. Tu romantickou prožívají později a rozhodně se nedají pokládat za romantické milovníky. Po zklamání se většinou dlouho dávají dohromady.

Muži v Panně nemilují extrémy

Jednoduchost a delikátnost, to muži v Panně ctí. Muži v tomto znamení hledají ženy, které mají čisté tělo i duši a které se dobře oblékají, avšak ne podle posledních výstřelků módy.

Rodina? Možná ano, možná ne

Muži Panny zpravidla netouží silně po dětech. Zdá se, že jejich ego nevyžaduje děti pro citové naplnění, proto mívají málo početné rodiny. 

Děti a zvířata
Autor: iStock Děti a zvířata

Děti narozené ve znamení Panny mají větší pravděpodobnost…

Podle studie z roku 2012 zveřejněné v časopise PLOS One mají děti narozené v září v dospělosti nižší pravděpodobnost rozvoje bipolární poruchy. V tom hraje určitou roli také zvýšený příjem vitamínu D v prenatálním stadiu, tedy během léta, kdy hodně svítí sluníčko, a možná i skutečnost, že září je obdobím sklizně, potraviny jsou tedy nejvíce výživné.

SLAVÍTE NAROZENINY V ZÁŘÍ? A VÍTE, CO VÁM DAL TENTO MĚSÍC DO VÍNKU?

Děti ve znamení Panny zažívají úspěch už na začátku života

Pannám to také jde lépe ve škole, což je spojeno s tím, že většinou nastupují do první třídy o rok později, takže bývají nejstarší ve třídě.

Sportovci Panny mají úspěch

Děti narozené v září bývají podle vědců úspěšnější v oblasti sportu, pokud se narodily na severní polokouli.

žena Panna

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Panny

reklama

Související témata: předpověď na září , horoskop na září , měsíční předpověď , měsíční horoskop , znamení Panna , Panna charakteristika

reklama

Přečtěte si také

reklama